Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

До бюджету громади внесли зміни

23 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва, на якому депутати розглянули питання внесення змін до бюджету Пирятинської ОТГ на 2017 рік.
На минулому засіданні було обговорено потреби дошкільних навчальних закладів та шкіл. Присутні члени комісії одноголосно проголосували за виділення необхідних коштів. Окрім цього, вирішили надати кошти для погашення заборгованості за користування послугами зв’язку пільговими категоріями населення, а також для оплати праці працівників садочків та шкіл.
Також на засіданні озвучили потребу в 164, 9 тис. грн. додаткових коштів для заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування. На думку голови комісії Владислава Йощенка, варто вкластися у вже виділені кошти, а за необхідності – урізати премії керівництву. Було запропоновано сформувати звіт, у якому детально розписати обсяги зарплат і премій кожного працівника місцевого самоврядування, і, проаналізувавши його, вирішити, потрібно чи ні виділяти додаткові кошти.
Дискусію серед депутатів викликала необхідність оплатити монтаж шведської стінки у спортзалі ліцею. Справа в тому, що з бюджету вже були виділені кошти для ремонту спортзалу. Монтаж стінки працівники ліцею планували провести власними силами, проте згодом вирішили, що роботи мають виконати кваліфіковані спеціалісти. А, отже, тепер необхідні додаткові кошти, щоб оплатити їх працю.
Також присутні обговорили ряд інших питань. Зокрема, В. Йощенко наголосив на необхідності контролю за виконанням робіт підрядниками. Як приклад він навів грейдерування вулиці Свободи, де, на його думку, роботи були виконані неякісно саме через відсутність належного контролю з боку органів місцевого самоврядування. Заступник міського голови Максим Варава вкотре наголосив, що полігон побутових відходів буде місцевого значення, а не міжрегіональний. За його ж словами, до 1 грудня буде завершено освітлення всіх вулиць, запланованих на цей рік.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (07.12.2017) | Автор:

Переглядів: 28 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus