Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДП СГП «Березівське», СВК «Смотриківський», ПМБО «Райагробуд» – серед найбільших боржників Пенсійного фонду


27 січня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій району. 
Начальник управління Пенсійного фонду України в районі Олексій Купріян звітував про виконання у 2016 році урядових доручень та доручень голови Полтавської ОДА стосовно вжиття дієвих заходів із погашення заборгованості до Пенсійного фонду. За рік до бюджету фонду надійшло власних коштів 39,622 млн. грн., що на 32, 991 млн. грн. менше, ніж у 2015 році. Це пояснюється переходом найбільшого платника єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ПАТ «Пирятинський сирзавод» на обслуговування до Центрального офісу з обслуговування великих платників податків, а отже - на 683 особи зменшилася кількість застрахованих осіб, з яких сплачується ЄСВ. Крім того, з 1 січня 2016 року зменшився відсоток нарахувань по ЄСВ. Платежів, адміністрування яких здійснюють органи фонду, мобілізовано в сумі 699 тис. грн., що становить 113,2% плану та 66,8% показників відповідного періоду минулого року. Управлінням здійснювався комплекс заходів щодо зменшення обсягів боргу з платежів страхових внесків, сплати поточних зобов’язань з відшкодування пенсій, призначених на пільгових умовах та різниці у розмірах пенсій науковим працівникам. В результаті погашено боргу з вищевказаних платежів до Пенсійного фонду в сумі 22,6 тис. грн. Загальна сума заборгованості з виплати пільгових пенсій зросла на 128,6 тис. грн. і становить 764,9 тис. грн. Наразі проблеми з відшкодуванням мають 3 підприємства району – ДП СГП «Березівське», СВК «Смотриківський», ПМБО «Райагробуд». Тим не менше, управлінням Пенсійного фонду у 2016 році затверджено і стовідсотково виконано 7 графіків погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду на 12,6 тис. грн. В повному обсязі також виконано завдання зі зменшення залишків сум за виконавчими документами, що перебувають на виконанні в органах Державної фіскальної служби щодо стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску, а це - 44,3 тис. грн. Протягом 2016 року проведено 5 засідань з питань легалізації зайнятості та виплати заробітних плат, в яких взяли участь 3 юридичні особи та 5 фізичних осіб, в результаті в добровільному порядку легалізовано 32 робочих місця. Серед іншого Олексій Купріян також зазначив, що у 2016 році не було затримок з виплатою пенсій – своєчасно та в повному обсязі кошти отримали 9554 одержувачі. З них 47% отримало виплати через банківську систему, що дозволило зекономити на оплаті послуг виплати та доставки поштою 875,8 тис. грн. бюджетних коштів.
Звіт начальника управління Пенсійного фонду взято до відома.
Про протипожежний стан на об’єктах з масовим перебуванням людей в районі доповів провідний інспектор Пирятинського РС ДСНС України в Полтавській області Юрій Томко. Він зазначив, що протягом 2016 року спеціалістами служби проводилися перевірки таких об’єктів. Мають місце порушення вимог пожежної безпеки в закладах освіти, культури та соціальної сфери району. Зокрема, дошкільні навчальні заклади в повній мірі не забезпечено первинними засобами пожежогасіння, не проведено заміри опору ізоляції силової та освітлювальної електромережі, у всіх ДНЗ району приміщення не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. Будівлі шкіл не обладнані блискавкозахистом, не проводиться обробка вогнезахисними сполуками дерев’яних конструкцій дахових приміщень, не проведено ідентифікацію всіх газових котелень. Поряд з цим невід’ємною складовою гасіння пожеж є наявність достатньої кількості справних джерел водопостачання. На території району знаходиться 75 водонапірних веж, з них обладнані водозабором лише 34. Вищевказані порушення вимог правил пожежної та техногенної безпеки ускладнюють проведення оперативних дій рятувальними підрозділами. Тому результатом розгляду питання на засіданні колегії стало розпорядження голови РДА з рекомендацією керівникам об’єктів невідкладно вжити заходів з ліквідації наявних порушень пожежної безпеки, а органам місцевого самоврядування - сприяти покращенню протипожежного стану на об’єктах масового перебування людей шляхом фінансування відповідних заходів.
Під час засідання обговорили також виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, основні заходи якої спрямовувалися на залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості мешканців Пирятинщини. Значну увагу протягом звітного періоду керівники навчально-виховних закладів, спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, приділяли питанню розширення, зміцнення та ефективного використання матеріально-спортивної бази, підвищення рівня змагань та досягнення спортивних результатів. Зокрема, проведено поточний ремонт основних споруд стадіону «Ювілейний», відремонтовано та облаштовано ряд спортивних майданчиків. За підсумками роботи фізкультурно-спортивного товариства «Колос», районна організація займає перше місце в області. Голова районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Плетінь відзначив, що значний крок уперед в розвитку масового спорту зробила Вікторійська сільська рада – цьогоріч уведено посаду спорт-інстуктора та придбано за кошти сільського бюджету спортивного інвентарю на 40 тис. грн. Це дозволило значно підвищити інтерес мешканців до занять фізичною культурою і спортом. Таку ініціативу голова РДА Олег Куча поставив у приклад очільникам інших громад району.
Про організацію та ведення антикорупційної роботи в районі у 2016 році доповів присутнім головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату РДА Юрій Горошенко. З метою забезпечення відкритості й прозорості у проведенні антикорупційної роботи Олег Куча доручив провести моніторинг громадської думки про рівень корумпованості в районі та невідкладно інформувати населення через ЗМІ про факти порушення держслужбовцями антикорупційного законодавства.
За підсумками розгляду питань порядку денного прийнято ряд розпоряджень голови РДА.
Наприкінці засідання член колегії, голова Громадської ради при РДА Віктор Бугайов вніс пропозицію заслухати на наступному засіданні питання реформи сфери медицини та її наслідків для району.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.02.2017) | Автор:

Переглядів: 139 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus