Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Епопея зі спортзалом виходить на фінішну пряму?


20 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, правопорядку, інформаційної сфери та зв’язків з громадськістю, з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я та комісії з впорядкування питань спільної власності територіальних громад Пирятинського району.
Почали роботу з розгляду питання про передачу майна спільної власності територіальних громад району в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту РДА. Йдеться про передачу частини приміщення спортзалу колишньої військової частини, що нині знаходиться в користуванні ПАТ «Велика Круча». Голова наглядової ради ПАТ «Велика Круча» Іван Близнюк повідомив, що акціонерне товариство готове передати 317 кв. м приміщення (спортзал та 2 кімнати). Але голова райдержадміністрації Олег Куча зауважив, що відділ освіти не зможе належним чином провести ремонтні роботи в приміщенні, адже вкладати бюджетні кошти в об’єкт, земля під яким не передана на баланс, відділ освіти не має права. А земельна ділянка під об’єктом дійсно не виокремлена. Депутат Великокручанської сільської ради Сергій Шумило запропонував вийти із ситуації, скориставшись договором сервітуту (сервітут – обмежене право користування землею, встановлене договором, для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом – прим. автора). Голова райради Сергій Пазюк зазначив, що епопею зі спортзалом колишнього військового містечка у Великій Кручі необхідно завершити. І якщо депутати районної ради знову не приймуть рішення передати об’єкт, він як голова районної ради вдасться до рішучих дій – підпише розпорядження про проведення інвентаризації майна спільної власності громад району і зі згодою ПАТ «Велика Круча» або з допомогою правоохоронців цю інвентаризацію проведе. Врешті, після тривалих обговорень, члени комісій погодили винести на засідання сесії проект рішення про передачу майна спільної власності територіальних громад району в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту РДА, в якому забезпечення вирішення практичних завдань процесу передачі покласти на відділ управління комунальним майном районної ради.
Під час засідання також розглянули листи, які надійшли до районної ради у міжсесійний період, що стосувалися передачі міжбюджетних трансфертів на реалізацію програм з сільських до районного бюджетів, часткового покриття незабезпеченості по заробітній платі працівників ЦПМД, виділення коштів на придбання кондиціонера та нових килимів для обрядового залу районного Будинку культури. Заслухали депутати й інші листи, а також обговорили питання, що виносяться на розгляд чергової сесії, зокрема: про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у 2016 році, про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2016 році, про хід виконання районної Програми протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2016-2018 роки. Крім того, депутати погодили проект змін до комплексної Програми розвитку галузі охорони здоров’я (вторинна медична допомога) у Пирятинському районі на 2013-2017 роки та проект змін до показників районного бюджету на поточний рік.
У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Куча, депутати обласної ради Віталій Бабак та Іван Близнюк. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 40 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus