Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гарячі дебати навколо оплати пільгового перевезення та спортзалу у Великій Кручі


Саме так коротко можна охарактеризувати події, які відбувалися у залі під час 18-ї позачергової сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 5 квітня. І якщо з виділенням коштів розібралися, то в питанні спортзалу компромісу знову не знайшли.
Передумовою до прийняття рішення про виділення коштів на безоплатний проїзд пільгових категорій населення приміськими потягами стало оголошення, яке минулого тижня з’явилося на залізничному вокзалі й наробило чимало шуму серед населення. Шляхи виходу з ситуації шукалися оперативно і було прийнято спільне рішення про те, щоб профінансувати пільги з районного, міського та сільських бюджетів. Тож у ході сесійного засідання начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Ґудзь ознайомив депутатів з тими змінами, які внесені до районної цільової Програми по пільговому забезпеченню окремих категорій громадян. Відповідно до змін пропонується збільшити обсяг фінансування Програми з районного бюджету на 40 тис. грн., з бюджетів Давидівської сільської ради виділити 50 тис. грн., Грабарівської – 20 тис. грн., Сасинівської - 25 тис. грн., бюджету ОТГ - 283 тис. грн. Обрахунок розміру потрібних коштів проводився відповідно до кількості пільговиків, які мешкають на території відповідних населених пунктів. Зміни до Програми після емоційного обговорення було затверджено.
Районна рада взяті на себе зобов’язання задовольнила під час сесії, виділивши необхідні 40 тис. грн. із суми перевиконання районного бюджету за підсумками роботи у І кварталі 2017 року. Окрім цього, відповідно до прийнятого рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, 50 тис. грн. було виділено на фінансування районної цільової Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз. Кошти виділені Каплинцівському сільському бюджету – 4 тис. грн. та по 23 тис. грн. – Харківецькому та Дейманівському.
«Яблуком розбрату» у сесійній залі в черговий раз стало питання про подальшу долю будівлі спортзалу у Великій Кручі, яке було зазначене у порядку денному як питання про передачу майна спільної власності територіальних громад району в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту РДА. Заступник голови районної ради Олексій Гусак проінформував, що після останньої сесії, коли було прийнято рішення про створення комісії, яка б вивчала дане питання, розпочалася реальна робота, розпочався діалог між районною, сільською радами та керівництвом ПАТ «Велика Круча». Вже відбулося виїзне засідання даної комісії. За день до цього до районної ради було передано рішення спостережної ради ПАТ «Велика Круча», яким приміщення передається у комунальну власність громад району. Здавалося б, ситуація вирішена і громада отримає довогоочікуваний спортзал. Але каменем спотикання виявилося формулювання самого рішення, яке має бути виваженим і об’єктивним, не суперечити букві закону. Голова наглядової ради ПАТ «Велика Круча» Іван Близнюк наполягав, щоб у рішенні було прописано саме факт передачі приміщення з балансу підприємства у спільну власність територіальних громад. З таким формулюванням не погодилися ряд депутатів, зокрема Людмила Безушко, яка наполягала на тому, що відповідно до наявних документів, споруда не перебуває на балансі ПАТ «Велика Круча», тому таке формулювання питання є неприпустимим.
Після тривалої дискусії за участі голови районної ради Сергія Пазюка, депутатів райради, Великокручанського сільського голови Ірини Солдатової, Івана Близнюка, депутат Ірина Дядькова внесла пропозицію відтермінувати прийняття рішення по цьому питанню. Дана пропозиція і була підтримана депутатським загалом.
Також у ході сесійного засідання було прийнято зверненння щодо негайного скасування фіксованої абонентської плати за газ (див. нижче).
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віталій Бабак, голова райдержадміністрації Олег Куча. Вів сесійне засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.04.2017) | Автор:

Переглядів: 99 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus