Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Година запитань до голови райдержадміністрації


У четвер, 2 лютого, відбулася година спілкування читачів «Пирятинських вістей» з головою райдержадміністрації Олегом КУЧЕЮ. Пирятинці звернулися до керівника району з рядом запитань.
Про відсутність автобуса
по Київській та Гагаріна
Цілий ряд дзвінків надійшло до очільника району з приводу відсутності рейсового автобуса за маршрутом по вулицях Київській та Гагаріна. З цього приводу до редакції нашої газети ще напередодні зателефонували Віра Мінкіна, Тетяна Кірніс, Наталія Мужанова, а безпосередньо до О. Кучі під час сеансу телефонного зв’язку – Петро Біленко.
З приводу порушеної проблеми О. Куча відповів наступне:
- Озвучена вами проблема мені відома. Як депутат міської ради на одному з останніх сесійних засідань минулого року я її порушував. Згодом у міській раді відбулося зібрання за участю перевізників, які обслуговують автобусні маршрути по місту. На зібранні жоден з перевізників не виявив згоди на обслуговування вище названого маршруту через те, що він є збитковим. Як шлях виходу з даної ситуації вбачаю такий крок: дотувати з міського бюджету приватного перевізника на суму збитків. Думаю, що найближчим часом саме таким чином нам вдасться вирішити дану проблему. Ситуацію тримаю на контролі.
Лікарня була, є і буде
«Багато розмов у місті точиться стосовно медичної реформи, яка «тягне» за собою скорочення людей та закриття відділень у ЦРЛ. Висловіть свою точку зору на названі події», - звернулася до О. Кучі пирятинка Ірина.
- Я запевняю вас і всіх жителів Пирятинщини: лікарня була, є і буде… Люди, які на даному етапі роблять з цієї ситуації проблему, переслідують, напевно, якість свої інтереси. Мова йде про скорочення кількості ліжкомісць? Зараз їх 120… Боротимемося, щоб лишилося не менше. Нашу ситуацію особисто обговорював і на рівні області, адже ми знаходимося на трасі Київ-Харків, на це не можна не зважати. Медична допомога може знадобитися будь-кому із проїжджаючих і в будь-який час. На це не можна не зважати, і обласне керівництво нас підтримає в цьому.
В районі «Юлії» слизько
Жінка, яка не представилася, розпочала своє звернення до голови райдержадміністрації з так би мовити, ліричного відступу: «У нашому мікрорайоні, біля магазину «Юлія», можна проводити чемпіонат міста з хокею… Кажу так, бо дорога там фактично повністю покрита шаром криги… Сніг майже не розчистили, не прибрали відразу, потім притоптали. Тепер – страшно ходити. Як вплинути на відповідальних за цю територію людей, би вони навели лад на ввіреній їм ділянці дороги?» – поцікавилася вона.
Олег Куча пообіцяв жінці провести роботу із власником магазину, до якого прилягає названа нею територія, адже, відповідно до Правил благоустрою м. Пирятин, приватний підприємець повинен утримувати 100 метрів прилеглої до його об’єкта території.
Дійти з Горького в район АС-1 - проблематично
Пенсіонер з Пирятина Микола Кондратенко, який мешкає по вулиці Горького, 50, попросив голову райдержадміністрації Олега Кучу допомогти розібратися в такій ситуації: «Протягом багатьох років мешканці вулиці Горького, йдучи у магазини, розташовані в районі АС-1, ходили, так би мовити, навпростець – через доріжку, що вела з нашої вулиці до приміщення контори колишнього ДРП. Цей шлях для нас - набагато ближчий, ніж іти вулицею, а тому і зручніший, адже мешкають тут в основному люди пенсійного віку. Тепер там купив житло якийсь чоловік і перегородив звичний для нас роками шлях. Перейти у магазин ми тепер можемо лише вузенькою стежечкою, вже кілька людей там травмувалися останнім часом. Допоможіть вирішити нашу проблему».
- Я детально вивчу це питання та посприяю у його правомірному розв`язанні. Ініціюю виїзд спеціальної комісії міськради на місце. Вони компетентно розберуться в ситуації та зроблять висновок про можливість або неможливість відновити рух по названому вами відрізку вулиці, - таку відповідь надав О. Куча.
І знову про підземний перехід в районі АС-1
«Коли буде наведено лад у підземному переході в районі АС-1?» – з таким запитанням звернулася до О. Кучі жителька Пирятина Тетяна Іванова.
- За той час, доки я перебуваю на посаді голови райдержадміністрації (майже три роки) це питання порушувалося громадськими активістами, в тому числі й журналістами «Пирятинських вістей», неодноразово. Кілька разів там міняли лампочки, ремонтували електромережу, але ситуація постійно повторюється – лампочки розбивають. На Ваше звернення відреагуємо: освітлення поновлять. А до правоохоронних органів звернуся з тим, аби поліція тримала під контролем ситуацію, проводила там рейди. Сподіваюся, що найближчим часом перехід буде передано на баланс фірми «Альтком», яка займається обслуговуванням шляху «Київ-Харків» і вони зможуть утримувати перехід у належному стані.
Про великий податок на нерухомість
Олексій Дудинський з Нових Мартиновичів порушив перед Олегом Кучею наступне питання: «Давидівська сільська рада, до складу якої входять і наші Нові Мартиновичі, прийняла рішення про розмір податку на нерухомість у розмірі 12 грн. за 1 кв. м житлової площі. Якщо у інших селах нашої сільської ради – лише по кілька великих будинків, власники яких мають сплачувати цей податок (за понаднормові, так би мовити, «квадрати» житла), то у Нових Мартиновичах великих будинків дуже багато і ми мусимо платити. Мало того, що цей будинок треба обігрівати – субсидію дають лише на частину площі (у моєму випадку – лише на половину), то ще й податок сплачуй. На Поліссі я жив у будинку площею 53 квадратні метри. Тут – більший у два чи й більше раза. Там же ліси навколо були – проблем із дровами не було б. А тут – село посеред поля, і хмизу набрати ніде… І об’єм споживаного газу цього року зменшили, оселю не обігрієш».
- Стосовно зменшення об’ємів споживаного газу, то норми споживання встановлюються Постановою Кабміну для всіх українців, тому змінити щось у даній ситуації я не маю повноважень. Стосовно ж податку на нерухомість та його розміру я переговорю з Давидівським сільським головою Михайлом Мельниченком стосовно можливості перегляду його розміру в бік зменшення, - відповів О.Куча.
З приводу розміру податку на нерухомість ми поговорили і з Давидівським сільським головою Михайлом МЕЛЬНИЧЕНКОМ:
- У зверненні О. Дудинського мова йде про розмір податку у 2015 році, тоді він становив 1% від мінімальної заробітної плати. На минулий, 2016 рік, розмір податку ми рішенням сесії зменшили до 0,5%. Думаю, цього року його знову переглядатимемо в бік зменшення ставки.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 146 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus