Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Година запитань до міського голови


В понеділок, 13 лютого, відбулася година спілкування читачів «Пирятинських вістей» з міським головою Олексієм РЯБОКОНЕМ. Пирятинці телефонували до редакції та цікавилися багатьма питаннями.
Чому 8-й місяць мовчить телефон, а рахунок приходить?
Пенсіонерка Галина Григорівна поскаржилася міському голові на бездіяльність місцевого керівництва ПАТ «Укртелеком»: «У моєї невістки, інваліда І групи, що проживає по провул. Затишний, 15, вже 8 місяців не працює телефон, а рахунки на оплату приходять щомісяця. 3 червня телефон перестав працювати, в «Укртелекомі» пояснили, що це сталося внаслідок обрізання кабелю. Тому ще 7 червня ми написали заяву на ім’я керівника з проханням відновити телефонний зв’язок, але чекаємо й досі. Чи можете Ви як голова міської ради вплинути на вирішення даної проблеми?»
Олексій Рябоконь відповів:
- Звісно, ПАТ «Укртелеком» - це приватна організація, міській раді не підпорядкована. Але дана проблема мною зафіксована, міська рада спробує посприяти її вирішенню.

Ремонт сільського клубу в Олександрівці
Художній керівник Олександрівського сільського клубу Алла Ященко від імені працівників закладу подякувала за проведений минулоріч ремонт приміщення – заміну частини покрівлі клубу та поцікавилася, чи планується продовжити ремонтні роботи і провести перекриття стяжки даху у 2017 році?
- Так, ці заходи подані як пропозиції до фінансування під час розподілу коштів перехідного залишку бюджету міської ради. Очікуємо, що депутати погодять виконання цих робіт, а саме: заміну вікон на енергозберігаючі, в тому числі й вітражу фасаду, перекриття даху клубу, внутрішні ремонтні роботи. В кінці лютого – на початку березня цього року заплановано зустріч із жителями Олександрівки та Рівного, під час якої обговоримо, в тому числі, й це питання.

Дорожнє покриття та освітлення вулиць
Декілька наших читачів звернулися до мера із запитаннями стосовно покращення інфраструктури їхніх вулиць. Зокрема, Валентина Кадура поцікавилася, чи планується у 2017 році провести освітлення вулиці Калініна (нині - Веселкова) та ремонт дорожнього покриття?
- Так, дійсно, мені відомо, що стан дорожнього покриття вашої вулиці потребує покращення, адже позаминулого року було проведено роботи з відновлення водопроводу, і це, звісно, позначилося на стані дороги. Тому висипка щебенем і грейдерування, в тому числі й вулиці Веселкової, міська рада планує на 2017 рік. Щодо освітлення, то до чергової сесії, яка відбудеться 28 лютого, на розгляд депутатів представлені пропозиції щодо проведення в 2017 році робіт з освітлення вулиць так званої другої черги. Серед них - і вулиці Веселкова та Чернишевського, адже тут знаходиться відділення поштового зв’язку, яке минулоріч спільними зусиллями нам з мешканцями мікрорайону вдалося врятувати від закриття. Цими вулицями користуються багато жителів мікрорайону, тому вони - в числі пріоритетних.
Олександра Салівон запитала, чи планується в цьому році провести освітлення вулиці Садової та продовжити укладання твердого покриття тротуару по вулиці Київській?
- Щодо тротуару, то ми плануємо в цьому році завершити його відновлення від залізничного переїзду до продуктового магазину, що по вулиці Київській. Крім того, ведемо перемовини щодо облаштування окремого пішохідного переходу через залізничні колії поряд з переїздом. Щодо освітлення, то на розгляд депутатів подано пропозиції з повним переліком вулиць, які ми пропонуємо освітлювати в 2017 році з протяжністю та сумами витрат. Вулиця Садова також входить до цього переліку. Залежно від того, яка сума коштів перехідного залишку міського бюджету залишиться після розподілу на забезпечення захищених статей та заклади нашого утримання, депутати зможуть визначитися з фінансуванням робіт з освітлення вулиць та ремонту доріг.
Ольга Кравченко звернулася до міського голови від імені жителів провулку Косого: «Наприкінці літа 2016 року ми надіслали до міської ради листа з проханням підремонтувати дорожнє покриття нашої вулиці, адже влітку сильна злива вщент розбила дорогу, лишивши величезні ями. Своїми силами ми намагалися трохи підлатати вибоїни, але, звісно, без спеціальної техніки та матеріалів нам не обійтися. Оскільки провулком ходять до школи діти, тут живуть люди, які пересуваються на інвалідних візках, то ми цікавимося, чи вирішиться наша проблема в цьому році?».
- Питання формування видатків перехідного залишку міського бюджету винесено на сесію міськради, заплановану на 28 лютого. Серед переліку вулиць, які пропонується забезпечити вуличним освітленням вже цьогоріч, провулок Косий є. Щодо дорожнього покриття, то твердого покриття, тобто асфальтування вашої вулиці, в 2017 році не планується, натомість висипка щебенем та грейдерування буде проведено. Але залишається питання водовідводу, адже для провулку Косого це дійсно є проблема – дощова вода тут постійно розмиває дорогу. Ідеальним варіантом було б облаштування ливневої каналізації або жолобу для відводу води, але це питання ще детально не вивчено, тому зарано говорити про фінансування таких заходів.

Зарплата вихователів
Вихователь дитячого садка Наталія звернулася з таким запитанням: «З 1 січня 2017 року вчителям збільшили посадові оклади. Чи планується підвищення зарплати вихователям дошкільних закладів?»
- Вже підготовлена пропозиція на розгляд депутатських комісій міської ради, що стосується виділення коштів на підвищення заробітних плат освітнім закладам, які фінансуються виключно з місцевих бюджетів, тобто дошкільним та позашкільним. За обрахунками - це близько 700 тис. грн. Маємо наміри підвищити зарплати працівникам педагогічного персоналу вказаних навчальних закладів вже з березня. Очікуємо, що і депутати підтримають таку пропозицію.

Міську школу №1 закривають?
Одразу кілька читачів «Пирятинських вістей» запитали у Олексія Рябоконя, чи правдиві чутки щодо закриття міської школи №1?
- Я хочу спростувати цю інформацію. Міська рада в жодному разі не має наміру закривати школу №1. Більше того, заплановано цілий ряд ремонтних робіт цього закладу, зокрема, енергозберігаючих, а також облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям на території школи. Зважаючи на розташування, було б доречно утворити на базі цієї школи НВК з дитсадком, але територія закладу замала для такого рішення. Ще раз хочу запевнити, що школа буде функціонувати й надалі.

Дитячий майданчик в Калиновому Мості
Жителька Калинового Мосту Вікторія Захарченко запитала, чи планується в селі встановити обіцяний дитячий майданчик?
- Так, мешканці Калинового Мосту відгукнулися на пропозицію міськради і як жителі ще кількох мікрорайонів міста самоорганізувалися та облаштували місце для дитячого майданчика. Натомість міська рада зобов’язалася придбати та встановити гойдалки. Ми це зобов’язання пам’ятаємо. Більше того, гойдалки вже придбані і будуть встановлені навесні, як тільки це дозволить зробити погода.

Світло в підземному переході
Жителька Пирятина поцікавилася, коли вже в підземному переході на АС-1 з’явиться світло?
- Я знаю, що цим питанням займається голова райдержадміністрації, адже йому теж ставили таке питання під час години спілкування з читачами. Проблема ця не нова. І керівництво району і міста неодноразово намагалися її вирішити. Але ліхтарі в переході щоразу розбивають. Взагалі цей підземний перехід є об’єктом облавтодору, але ми в першу чергу зацікавлені в тому, щоб він утримувався в належному стані. Тому міська рада підготувала запит на ДП «Полтавський облавтодор», в якому серед інших питань наполягаємо на належному утриманні підземного переходу.

Школа №6 – опорна, що далі?
Читачі поставили міському голові одразу три запитання, що стосувалися міської школи №6. Мама учня школи поцікавилася, чи планує міська рада у майбутньому відремонтувати шкільну актову залу?
- У 2017 році в школі №6 заплановано багато позитивних змін. По-перше, як відомо, ця школа стане опорною. З Державного бюджету вже виділили значні кошти на покращення матеріально-технічної бази. Крім того, плануємо ремонтні роботи – заміну вікон, ремонт даху, ремонт харчоблоку, який поєднаний з актовою залою. Тож заходи з ремонту актової зали та харчоблоку є в програмі бюджетних пропозицій, орієнтовно на суму 400-500 тис. грн. Очікуємо, що депутати їх підтримають.
Алла Шпарло поцікавилася, чи планується завершити облаштування спортивного майданчика школи встановленням огорожі?
- Так, наряду з реалізацією в школі інших заходів, фінансування яких ми пропонуємо на розгляд депутатів, є і огородження території школи зі сторони вулиці Коцюбинського.
Голова батьківського комітету запитала, чи правда, що для школи виділено 4 млн. грн. і на що їх витратять?
- Ці кошти виділили на облаштування опорної школи на базі міської школи №6. Перш за все, вони будуть спрямовані на забезпечення закладу засобами навчання, в тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання. Частина цих коштів призначена для впровадження енергозберігаючих технологій, які саме з них втілити, – поки що ведеться обговорення: чи це ремонт даху, чи це заміна вікон та утеплення фасаду.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (17.02.2017) | Автор:

Переглядів: 136 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus