Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головний лікар відповідав на запитання пирятинців

У вівторок, 28 лютого, відбулася година спілкування читачів «Пирятинських вістей» з головним лікарем Пирятинської ЦРЛ Олександром ГАРКАВЕНКОМ.
Запитання, порушені пирятинцями, здебільшого стосувалися повноважень первинної ланки медичної допомоги. Але О. Гаркавенко надав роз’яснення, як діяти людям в тій чи іншій ситуації, і пообіцяв допомогти у вирішенні питань як депутат облради.
Мати 8-річної пирятинки Віолетти, яка має захворювання, що потребує постійної терапії, звернулася до О. Гаркавенка з питанням: чому не виділяються безкоштовні ліки для дитини, як це було у минулі роки? Адже купувати препарати за власні кошти родині дитини складно у фінансовому плані, а ліки потрібні щодня…
З цього приводу головний лікар повідомив, що вирішення даного питання – у площині повноважень керівництва первинної ланки медичної допомоги, до якого і слід звернутися родині. Окрім цього, для отримання фінансової допомоги слід звернутися і до міської ради, яка виділяє кошти на лікування жителів своєї територіальної громади. Зі свого боку Олександр Михайлович пообіцяв надати родині фінансову допомогу як депутат обласної ради.
«Чому родині онкохворого чоловіка, аби отримати знеболюючі препарати, потрібно постійно і часто звертатися за рецептами на них до лікарів, вистоюючи черги під кабінетом?», – таке питання хвилює пирятинку Любов Єременко. Жінка розповіла, що нещодавно син провів кілька годин під кабінетом дільничного лікаря, а дочекавшись, рецепта так і не отримав, адже медпрацівник пояснила, що у неї закінчилися потрібні бланки і порадила звернутися до іншого лікаря. «Ліки потрібні постійно, іноді доводиться купувати і за власні кошти ті препарати, які реалізуються в аптечній мережі. Але вони не настільки ефективно знеболюють і мають побічні ефекти», - бідкалася жінка…
- Рецепти, про які йде мова, виписуються по так званій формі №3 і виписувати їх мають сімейні лікарі, підпорядковані головному лікареві ЦПМД, а не мені. При онкологічному захворюванні пацієнтові мають виписувати в одному рецепті ліки, яких би вистачило на 15 днів. Саме на такий термін ви маєте право вимагати ліки, - підкреслив О. Гаркавенко.

Окрім цього, пирятинці зверталися до головного лікаря ЦРЛ з особистими питаннями. Озвучені у таких дзвінках проблеми О. Гаркавенко пообіцяв вивчити детальніше та попрацювати для їх вирішення.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.03.2017) | Автор:

Переглядів: 89 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus