Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історичне рішення: райрада погасила кількарічний борг за рентген-обладнання


Саме історичним рішенням назвав виділення коштів на погашення заборгованості за рентген-обладнання, яке було завезено в райлікарню кілька років тому, а встановлено тільки цього року, головний лікар Центральної районної лікарні Олександр Гаркавенко. Рішення про виділення коштів депутати районної ради прийняли на другому пленарному засіданні 14-ї сесії районної ради сьомого скликання, що відбулося у середу, 14 грудня.
На фінансову допомогу у вирішенні цього питання район сподівався і на державний бюджет, і на обласний. Але виділеної медичної субвенції та стабілізаційної дотації вистачило лише на покриття затрат на заробітну плату медпрацівникам та енергоносії до кінця поточного року. Отож, в ході прийняття рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, було прийнято рішення про виділення необхідної суми – 752 тисячі гривень, які повністю покриють борг за медичне обладнання. Кошти виділені з суми перевиконання районного бюджету, яка за підсумками одинадцяти місяців поточного року становить близько 3,3 мільйона гривень. Загалом, з початку року на погашення заборгованості за рентген-обладнання, окрім цієї суми, з районного бюджету було виділено ще 415 тисяч гривень. 80 тисяч гривень було виділено з бюджету об’єднаної територіальної громади та 172 тисячі гривень в сумі виділили декілька фінансово спроможних сільських рад району.
Затверджені в ході сесії зміни до доходної частини районного бюджету пов’язані з отриманням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 3 618 000 грн.; субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 408 900 гривень; освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 222 600 гривень; медичної субвенції з держбюджету в загальній сумі 399700 грн.; стабілізаційної дотації з обласного бюджету в сумі 1524200 грн.; іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 324 000 грн. Змінами до видаткової частини бюджету медичну субвенцію та стабілізаційну дотацію розподілено двом розпорядникам бюджетних коштів – Центру первинної медичної допомоги та Центральній районній лікарні. Іншу субвенцію з обласного бюджету в сумі 324 тис. грн. передано відділу агропромислового розвитку РДА на реалізацію заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини.
В ході сесійного засідання також було прийнято рішення про передачу основних засобів з балансу ЦРЛ на баланс Центру первинної медичної допомоги. Відповідно до прийнятого рішення, на баланс ЦПМД передано приміщення поліклініки та супутні приміщення (теплогенараторну, два гаражі, погріб тощо).
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко. Вів сесійне засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (16.12.2016) | Автор:

Переглядів: 94 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus