Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Яким був 2016-й для громад Пирятинщини

Володимир КОЛІНЧУК, Теплівський сільський голова:
- У 2016 році за кошти сільської ради (42 тисячі гривень) було проведено ремонт у дитячому садку. Також за кошти сільського бюджету (36 тисяч гривень) проведено ремонт теплотраси від котельні до школи, дитсадка, фельдшерсько-акушерського пункту, сільської ради.

Досягненням вважаю те, що ми змогли залучити в розвиток нашого села позабюджетні кошти, взявши участь у районному конкурсі, реалізували проект «Комфортне село – своїми руками». Ми вклали у реконструкцію сільського стадіону 200 тисяч гривень, з яких 140 тисяч гривень – кошти районного бюджету, по 15 тисяч гривень виділили сільська рада та сільгоспвиробники, які працюють на теплівських землях («Кернел», ФГ «Ян-Агро» та ФГ «Аліра-Агро»).
За рахунок коштів (12,5 тисячі гривень), що надійшли в рахунок соцугод від компанії «Кернел», ми замінили частину вікон у Теплівському Будинку культури.
У 2016 році сільська рада здійснювала соціальну підтримку учасникам АТО, трьом особам було виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 4,5 тисячі гривень.
Також за кошти від соцугод було частково проведено ямковий ремонт сільських доріг.
Окрім цього, ми, як і інші сільські ради, виділяли кошти на здешевлення обідів у їдальні сільської школи, на придбання дизпалива для шкільного автобуса.
11 тисяч гривень виділили на підвезення лікаря до сільського ФАПу.
4 тисячі гривень із бюджету сільської ради було виділено та освоєно під програму компенсації за зданих хворих на лейкоз корів. У поточному році в селі виявлено 1 хвору корову, її було оперативно здано, а власники отримали компенсацію по 4 тисячі гривень із районного та сільського бюджетів.
Підсумовуючи сказане, хочу відзначити, що зробити хотілося б значно більше, але обмежений фінансовий ресурс не дозволяє втілити все задумане в життя. Хотілося б, щоб сільгосптоваровиробники, які працюють на наших землях, більше уваги звертали на проблеми села та виконували свої соціальні зобов’язання, сплачували кошти по соцугодах, які ми могли б використовувати на розвиток населеного пункту.

Наталія ПАЗЮК, Вікторійський сільський голова:

- У 2016 році ми активно працювали у напрямку благоустрою наших населених пунктів. Проведено ямковий ремонт асфальтового покриття кількох вулиць на суму 299 701 грн. Здійснено реконструкцію вуличного освітлення, довжина ліній - 2461 м. Кошторисна вартість проекту - 147 069,67 грн.

Цього року ми взяли участь в районному конкурсі проектів територіальних громад Пирятинського району, провівши за ці кошти багато ремонтних робіт у сільському Будинку культури. Загальна сума по проекту - 301 234 грн., з них: районний бюджет - 210 864, Вікторійська сільська рада - 80 370 грн., організації-партнери (ПП «Крячківка-Агро-Плюс», ФГ «Вікторія-Агро-2007») - 10 000 грн. Загальна кошторисна вартість по проекту «Капітальний ремонт частини Будинку культури села Вікторія Пирятинського району Полтавської області» становить 1 465 693 грн., будівельні роботи - 1 115 798 грн., інші витрати - 349 895 грн.
Для сільських аматорів сцени придбано нові сценічні костюми на 90 000 грн., у заклад культури закуплено музичну підсилювальну апаратуру на суму 80 000 грн. На даний час проводимо роботи з реконструкції опалення Будинку культури (277 378 грн.).
У 2016 році ми обладнали кабінет по реєстрації громади, вклавши у цю справу 81 754 грн.
На розвиток дитсадка цього року витрачено 192 605 грн. За ці кошти замінено огорожу, оновлено актову залу, зроблено поточний ремонт, придбано меблі та ігрові зони, музичну акустичну систему, постільні комплекти, матраси, подушки, пральну машину та інше.
У 2016 році проведено значний обсяг робіт і в сільській школі: замінено 21 вікно; за рахунок коштів сільської ради придбано будівельні матеріали для підготовки класних кімнат до нового навчального року, замінено світильники, придбано звукопідсилювальну апаратуру. З початком нового навчального року першокласників зустріла повністю оновлена класна кімната: придбано нові сучасні парти, стільці,шафи книжкові, дошки крейдову та магнітну, набір стендів з символікою для першокласника на суму 64 000 грн. Старші школярі навчатимуться в новому комп’ютерному класі. Для покращення матеріально-технічної бази для викладання фізики, хімії, біології по програмі «Шкільний кабінет» виділено кошти в сумі 30 000 грн. Підвезення учнів та вчителів з Крячківки - 99 360 грн., літній табір та оздоровлення в ньому - 13 000 грн., відшкодування харчування - 12 740 грн. Загальна сума виділених коштів на школу 475 750 грн.
Для надання якісної медичної допомоги для мешканців села, хворих на цукровий діабет, та попередження цього захворювання, придбано глюкометр, тест-полоски, ланцети і кожного четверга вони мають можливість безкоштовно виміряти рівень глюкози в крові.
На КП «Вікторійське джерело» виділено кошти в сумі 70 000 грн.
Для профілактики вуличної злочинності, фіксації правопорушень, негайного і результативного реагування на повідомлення, захисту прав і свобод особистості виділено кошти в сумі 16 500 грн. на систему відеоспостереження, але на даний час є проблеми з підключенням.
Проводяться роботи з благоустрою та озеленення території Вікторійської сільської ради, зокрема, зон відпочинку, придорожніх смуг, упорядкування пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні, утримання в належному стані цвинтаря, території Будинку культури, ДНЗ ,,Веселка“.
Після десяти років перерви відродилася спортивна команда «Вікторія», яка бере активну участь в усіх спортивних змаганнях району. Для команди придбано спортивну форму та спортивний інвентар (м’ячі футбольні, волейбольні, баскетбольні, сітки для футболу і волейболу) на суму 23 800 грн.,тенісний стіл - 6200 грн. Також спортивна команда забезпечена транспортом, а після змагань отримують кошти по відрядженню. На розвиток спорту в цілому виділено 80 000 тис. грн.
Крім того, цього року ми відремонтували земляну дамбу в Архемівці, за рахунок участі в районному конкурсі, загальна вартість робіт - 48 533 грн., з них: районний бюджет - 33 974 грн., сільська рада - 7 559 грн., ФГ ,,Вікторія-Агро-2007“ - 7 000 грн.

Юрій ВІРЧЕНКО, Малютинськийй сільський голова:
- У поточному році в Малютинцях було замінено понад 3,5 км мереж водогону: замість старих напівгнилих труб прокладено сучасні пластикові, що значною мірою підвищило якість водопостачання в оселях сільських жителів. Фінансування цих робіт здійснювалося як за бюджетні, так і за залучені з районного бюджету та від партнерів (ТОВ «Малютинці-Агро» та БФ «Разом з «Кернел») кошти.

Разом із керівництвом Малютинської школи ми підготували програму по заміні 41-го вікна у приміщенні навчального закладу. Зараз роботи – на стадії завершення. Сучасні нові вікна встановлено фактично у всіх навчальних класах. Фінансування цієї програми здійснено за рахунок коштів від оренди землі та за сприяння депутата обласної ради Андрія Сімонова залучено 169 тисяч гривень коштів обласного бюджету.
У 2016 році за кошти сільської ради було закуплено меблі в дитячий садок, звукопідсилюючу апаратуру в сільський Центр громади.
Долучаються до вирішення проблем Малютинець і сільгосптоваровиробники та приватні підприємці, які працюють на теренах села. Зокрема, ПП Гаркуша облаштував автобусну запинку в селі (10 тис. грн.).
На наступний рік серйозно працюватимемо над вирішенням однієї з найгостріших на даний час проблем села – над реконструкцією приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, споруда якого потребує значних капіталовкладень.

Віра ШУРХАЛ, Каплинцівський сільський голова:
- У 2016 році ми активно працювали у напрямку покращення якості сільських доріг, залучивши до вирішення цієї проблеми як власні бюджетні, так і позабюджетні кошти. Завдяки участі в районному конкурі проектів ми відремонтували центральну дорогу в Каплинцях. В Усівці за 200 тисяч гривень, виділених з бюджету сільської ради, зроблено новий відрізок дороги за технологією «біле шосе».
Проводилися і роботи по відновленню освітлення сільських вулиць у вечірній та нічний час. Із бюджету сільської ради виділено 54 тисячі гривень, за які проведено реконструкцію мережі вуличного освітлення по двох вулицях.
Цього року закінчили ремонт Усівського сільського клубу.
Чималий обсяг робіт виконано по Каплинцівському дитсадку. Замінили двері, розширили спальню, змінили сантехніку. Окрім цього, у заклад було придбано нову електроплиту для харчоблоку, а за кошти по соцугоді від ФГ Миколи Дорошенка було придбано морозильну камеру.

Ірина СОЛАТОВА, Великокручанський сільський голова:
- Хочу розпочати з того, що у нас у сільській раді сформовано справжню команду однодумців, завдяки чому вдається втілити в життя багато добрих справ, адже кожен націлений на результат – покращення умов життя у селах нашої громади.
У 2016-му році в обох селах нашої сільради велися роботи з реконструкції мереж вуличного освітлення. У Повстині проведено реконструкцію на вулиці Михайлівській, а у Великій Кручі – по вулицях Садовій та Зеленій. Зокрема, у Великій Кручі проект реконструкції має кошторисну вартість 110,4 тис. грн., відремонтовано 1,88 км ліній електропостачання, встановлено 27 енергозберігаючих світильників.
Завдяки участі в районному конкурсі проектів відремонтовано та забезпечено опалення музичного залу та залу для занять фізичною культурою у ДНЗ «Колосок» у селі Велика Круча. Протягом року проведені ремонти газових котлів та утеплення наріжної тепломережі, встановлено опалення на другий поверх в музичну та фізкультурні зали, що сприятиме підвищенню теплового режиму на першому поверсі, де знаходяться групи перебування вихованців (53 дітей). Замінено 20 старих вікон на першому поверсі закладу.
У 2016 році ми забезпечували догляд за об`єктами культурної спадщии та цвинтарями в обох наших селах. Навколо центрального цвинтаря у Великій Кручі було встановлено паркан.
Ремонтні роботи проведено у поштовому відділенні села Велика Круча. Там було проведено фасадні роботи, відремонтовано сходи, встановлено нові вхідні двері, зроблено ремонт внутрішніх приміщень, покладено лінолеум в залі обслуговування. Загальна сума робіт склала 30,0 тис.грн., які за рішенням депутатів було виділено з бюджету сільської ради.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.12.2016) | Автор:

Переглядів: 133 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus