Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Керівники підприємств та сільські голови - про плани на 2018 рік

Початок нового року завжди сповнений нових планів та амбіцій. Підсумувавши зроблене, кожен ставить нові цілі й крок за кроком іде до мети. Ми поспілкувалися з керівниками місцевих підприємств, які, за даними відділу економічного розвитку та торгівлі РДА, належать до трійки лідерів промислового сектору, а також - з деякими сільськими головами і поцікавилися їхніми планами на 2018 рік.
Володимир БАРТОШАК, генеральний директор ТОВ «Пирятинський сирзавод»:
- Ми плануємо працювати краще, ніж в попередньому році. Закінчуємо ребрендинг торгової марки «Пирятин» - повністю змінимо упаковку. Будемо доосвоювати зроблене за минулі роки, підтримувати якість нашої продукції та розвивати торгівлю.
Андрій САДОВСЬКИЙ, керівник ТОВ «ПСП Буд»:
- Збираємося вийти на перше місце в економіці району за всіма можливими показниками. Продовжуємо впроваджувати кращий європейський досвід для ефективного розвитку підприємства. Я не прихильник детально розповідати про плани: краще зробити – і прозвітувати про здійснене.
Іван БОГОМОЛ, директор ТОВ «Пирятинський делікатес»:
- Плануємо розширити лінію виробництва напівфабрикатів та готових до вживання страв, збільшити обсяг виробленої консервної продукції. Будемо здійснювати модернізацію обладнання, збільшувати кількість робочих місць.
Наталія ПАЗЮК, Вікторійський сільський голова:
- У 2018 році будемо працювати у тих же напрямках, в яких працювали і досі, – це покращення соціальної інфраструктури наших населених пунктів та соціальний захист жителів сіл. Говорячи про плани по соціальній підтримці, хочу відзначити, що цього року продовжили дію програми, відповідно до якої здійснюється пільгове підвезення жителів с. Вікторія та Архемівки до райцентру. На жаль, фінансова ситуація зараз така, що правом на безкоштовний квиток пільговик матиме можливість скористатися лише раз на місяць. Профінансуємо цього року і програму, відповідно до якої відвідувачі нашого медзакладу мали змогу безкоштовно вимірювати рівень цукру в крові. Також у 2018 році ми збільшуємо розмір допомоги, яку сільська рада виділяє при захворюванні жителів наших сіл, - до 1 тис. грн.
В плані подальшого розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради хотілося б відзначити, що у 2018 році продовжимо ремонтні роботи Будинку культури. Проведено тендер на виконання даних робіт і хочу відзначити, що це дозволить зекономити нам значні суми коштів, – якщо початкова вартість проекту була 4,3 млн грн., то пропозиція переможця тендеру – 2 999 999 грн., що менше від початкової вартості на 1,3 млн грн. У 2017 році ми вже вклали у ремонт закладу понад 400 тис. грн., плануємо продовжувати і цього року. В 2018-му хотілося б завершити внутрішні роботи, аби надалі залишилася лише заміна даху та зовнішнє утеплення фасаду. Звісно, ми і цього року розраховуємо на підтримку спонсорів та партнерів, зокрема, в питанні придбання меблів для глядацької зали та сценічних костюмів.
При нагоді хотіла б відзначити, що наприкінці 2017 року наша сільська рада, як і багато інших сільрад району, за сприяння Народного депутата України Руслана Богдана отримала кошти з Держбюджету на розвиток населених пунктів. Ми ці кошти – близько 160 тис. грн. на придбання звукопідсилюючої апаратури для Будинку культури, 41 тис. грн. на придбання ігрового майданчика у Вікторійський дитсадок та 94,5 тис. грн. на вуличне освітлення у Архемівці - освоїли. Єдине, що залишилося на даний час, – підключити вуличне освітлення, мережа якого вже змонтована. За цю оперативність при нагоді хочу подякувати працівникам казначейства, які нам дуже активно допомогли в питанні освоєння цих коштів.
У 2018 році також плануємо створення паркової зони відпочинку біля сільського Будинку культури. Цей проект будемо втілювати у життя за рахунок бюджету участі району.
Маємо великий задум – за умови співфінансування з обласного бюджету зробити в селі спортивний майданчик зі штучним покриттям, аби нашій молоді було де з користю проводити вільний час.
З вільних залишків бюджетних коштів і цього року продовжимо здійснювати підтримку місцевої школи, комунального підприємства «Вікторійське джерело» (плануємо заміну водогону по одній з вулиць у Вікторії), первинної ланки медичної допомоги. Плануємо у 2018-му продовжити і ремонт доріг.
Михайло МЕЛЬНИЧЕНКО, Давидівський сільський голова:
- На 2018 рік запланували надзвичайно багато роботи. Сподіваюся, що все задумане вдасться втілити в життя і це дозволить значно покращити ситуацію в населених пунктах нашої сільської ради. Серед запланованого на поточний вже рік хотів би виділили продовження роботи над програмою організації збору та утилізації побутового сміття на території сіл. Минулого року для кількох сільських рад за рахунок співфінансування з обласного, районного та сільських бюджетів було придбано сміттєвоз, контейнери. Хотілося б, аби цього року дана програма запрацювала на повну потужність.
Плануємо у 2018 році завершити облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям, будівництво якого здійснюється за співфінансування коштів нашого бюджету та Мінрегіонрозвитку. Маємо намір продовжити роботи з відновлення вуличного освітлення, асфальтового покриття сільських вулиць. Також на цей рік запланували проведення робіт з реконструкції систем опалення у закладах культури.
Здійснюватимемо підтримку дошкільних навчальних закладів, розташованих у наших селах, а точніше – хочемо придбати спортивно-оздоровчі майданчики у ДНЗ. Для сільських закладів охорони здоров’я плануємо закупити сучасну оргтехніку та підключити її до мережі Інтернет.
Спільно з Національним природним парком «Пирятинський» запланували облаштувати зони відпочинку у Кротах та Гурбинцях.
Загалом, хочу сказати, що, окрім вище сказаного, маємо й багато інших планів та будемо втілювати у життя всі заходи, передбачені Програмою соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.01.2018) | Автор:

Переглядів: 71 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus