Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто винен у ситуації, що виникла під час ремонту даху школи №4?


26 вересня відбулася тринадцята позачергова сесія міської ради сьомого скликання, яка була скликана за ініціативи депутатської групи «Трудовий порядок».
Всі питання, що виносилися на порядок денний, стосувалися ситуації, яка склалася під час капітального ремонту даху в школі №4. Крім цього, депутатів, які входять до групи «Трудовий порядок», цікавили питання, чому дах школи спочатку було вкрито металопрофілем, а потім вирішено замінити його на металочерепицю, а також чому приміщення школи стояло довгий час розкрите?

На сесійному засіданні було заслухано відповідальних осіб від замовника робіт щодо капітального ремонту даху. Заступник міського голови Максим Варава, доповідаючи з цього питання, проінформував присутніх про перебіг ремонтних робіт та ті заходи, які застосовуються підрядною організацією з метою усунення наслідків стихії. Також М. Варава повідомив, що була проведена експертиза на предмет цілісності штукатурки в усій будівлі школи, й наразі в аварійних місцях проводяться штукатурні роботи. Під час свого виступу керівник підрядної організації Олександр Крицький заявив, що його працівники докладають максимум зусиль для того, щоб всі роботи було завершено до 1 вересня. Директор школи Олександр Налчаджі повідомив, що у двох приміщеннях школи знаходиться 21 кабінет й у разі потреби дітей є куди переселити. Також він зазначив, що на другому поверсі приміщення, де відбулося затікання дощової води - тільки три класні кімнати. Проте, за його словами, навчальний процес не може бути розпочатий у разі відсутності відповідних дозволів від контролюючих органів.
У результаті бурхливого обговорення цих питань депутатами було прийнято відповідні рішення. Зокрема, інформацію заступника міського голови М. Варави щодо проведення капітального ремонту даху четвертої школи взяти до відома; визнати, що при проведенні ремонтних робіт був забезпечений недостатній контроль з боку замовника робіт; направити листи щодо проведення експертизи вологості повітря у приміщеннях школи до відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства України управління Держпродспоживслужби у Пирятинському районі; щодо проведення експертизи опору електромережі до спеціалізованої організації; запит на отримання копій матеріалів, які були подані й зберігаються в ТОВ „Експертиза ЗО“ – організації, яка проводила експертизу проекту капітального ремонту покрівлі школи №4.
Роботу сесії було продовжено 31 серпня, оскільки депутати вирішили перенести розгляд питання про організацію навчального процесу в школі №4 на наступне пленарне засідання.
* * *
На другому пленарному засіданні сесії, відповідно до висновку комісії, було прийнято рішення розпочати навчальний процес у школі №4 з 1 вересня, але за умови часткового введення приміщення в експлуатацію. Буде обмежено доступ до трьох кабінетів на другому поверсі, де відбулося затікання дощової води у приміщення.
Крім цього, депутати проголосували за внесення змін до міського бюджету у зв’язку з прийняттям субвенції з держбюджету в сумі 1504100 гривень на реконструкцію басейну в Пирятинському ліцеї.
Світлана ДОВГЕНКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.09.2016) | Автор:

Переглядів: 90 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 1.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus