Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хвала рукам, які працюють на землі!


ТОВ «Леляківське» - одне з найпотужніших сільськогосподарських підприємств Пирятинщини, яке поряд з рослинницькою галуззю потужно розвиває тваринництво, маючи найбільше поголів’я ВРХ в районі. Завдяки цьому в селах, де вони працюють, є постійна та високооплачувана робота, а отже, - селянські родини мають стабільний прибуток.
Всього в сараях господарства утримується 1014 голів великої рогатої худоби, в тому числі 430 корів. В обробітку ТОВ «Леляківське» 1640 га землі. Господарство забезпечене власною технікою, якої має близько 30-ти одиниць. Штат підприємства становить 95 осіб, а середня заробітна плата працівників – 6 тисяч гривень.

Належним чином у підприємства налагоджена співпраця з пайовиками та органами місцевого самоврядування, на територіях яких вони працюють. Фактично повністю (на 93%) проведено розрахунок з пайовиками за поточний рік, плата проводиться на рівні 10% від вартості паю. Соціальні угоди виконано на 200%. ТОВ «Леляківське», працюючи на землях Сасинівської та Харківецької сільських рад, підтримує заклади соціальної сфери, вкладає кошти у розвиток інфраструктури сіл. Так, цього року за кошти підприємства було закуплено штучне покриття у Кейбалівський спортзал, проведено реконструкцію свердловин у Кейбалівці та Леляках. Окрім цього, підприємство надало фінансову допомогу для ремонту Вишневецької загальноосвітньої школи. ТОВ «Леляківське» також вкладає кошти у ремонт сільських та під’їзних шляхів.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (06.12.2017) | Автор:

Переглядів: 27 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus