Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

КП „Каштан“: історія і сьогодення


Жителі Пирятина від малого до старого знають, що благоустрій міста – царина КП „Каштан“. Але насправді це далеко не єдине завдання, вирішенням якого щодень займається комунальне підприємство.
Про історію створення, функції, проблеми та перспективи розвитку КП „Каштан“ ми поговорили з його директором Віталієм СКОЧКОМ:
- Віталіє Івановичу, розкажіть, як, коли і для чого створили в Пирятині КП „Каштан“?
- Комунальне підприємство було створено в 2002 році для забезпечення належного благоустрою території міста та міської ради. Воно входило до ВУ ЖКГ. Коли 2 червня 2008 року КП „Наш дім“, на чиєму балансі був житловий фонд міста, збанкрутував, його завдання було покладено на КП „Каштан“.
- Які функції нині виконує КП „Каштан“?
- Наше підприємство виконує функції з благоустрою, а саме: утримання в належному стані проїжджих частин вулиць міста, тротуарів, дорожніх знаків та розмітки, утримання та обслуговування ліній вуличного освітлення, ливневої каналізаційної мережі, озеленення міста, ліквідація аварійно- небезпечних дерев, обслуговування пам’ятників у населених пунктах ОТГ та Пироговій Леваді, обслуговування кладовищ ОТГ, утримання міського та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ тощо. Також КП „Каштан“ надає ритуальні послуги. Крім того, обслуговуємо житловий фонд, що перебуває на балансі КП „Каштан“, а це - 77 будинків. Зокрема, займаємося прибиранням прибудинкових територій, вивезенням твердих побутових відходів, обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, димовентеляційних каналів, забезпечуємо освітлення місць загального користування, часткове технічне обслуговування ліфтів (укладено договір з ПП „Полтаваліфт“). Підприємство проводить також саночистку міста, за окремим тарифом здійснюється подворовий вивіз сміття, а також обслуговування сільських рад, підприємств і підприємців, з якими укладено договір на вивіз ТВП.
- Скільки осіб працює на підприємстві?
- Штат складається з 50-ти працівників, з яких 10 - адмінперсонал. В середньому за місяць у нас працює 8-9 осіб, які влаштовуються на громадські роботи через центр зайнятості. Робота комунального підприємства передбачає ненормований робочий графік. Коли необхідно ліквідувати наслідки стихії чи аварійних ситуацій, працюємо понаднормово та виходимо в нічні зміни.
- Скільки маєте техніки на балансі?
- Маємо 10 одиниць техніки. Це і МАЗи, і трактори з причепами, і погрузчик, і навантажувач, і автовишка, і бульдозер. Одну й ту саму одиницю техніки можна модифіковувати і виконувати нею кілька функцій. Зокрема, на вивіз сміття задіюємо 5 одиниць техніки, 4 одиниці – на розчистку снігу і 1 - на посипання доріг піскосумішшю, 1 одиниця використовується на обслуговування сміттєзвалища, 1 – на обслуговування вуличного освітлення. Звісно, маємо і робочий інвентар.
- Як фінансується комунальне підприємство?
- Міська рада фінансує заходи з благоустрою та, за необхідності, виділяє кошти на проведення аварійно-відновлювальних робіт, капітальних ремонтів і реконструкції житлового фонду. Проведення цих робіт не передбачено в тарифі і здійснюється за результатами оглядів та заявок мешканців, згідно окремого кошторису. Всі інші роботи виконуємо за власні кошти підприємства.
- Скільки у відсотках у 2016 році підприємство мало власних та бюджетних коштів?
- Підсумки минулого року ще остаточно не підведені, але близько 60% профінансовано з бюджету ОТГ, 40% - власні кошти комунального підприємства.
- Ви вже 8 років працюєте директором підприємства, що змінилося за цей час?
- Слід відмітити, що значно поліпшилися умови праці персоналу: приведено в належний стан адміністративне приміщення та частину гаражів для техніки, закінчуємо облаштування майстерні.
- Чого, на Вашу думку, не вистачає КП „Каштан“?
- Для доведення до належного стану благоустрою території міста не вистачає працівників, недостатня кількість снігоочисної техніки.
- Які нововведення в роботі підприємства плануєте в 2017 році?
- Як і в попередні роки, спільно з міською радою, ми реалізовуємо заходи, що передбачають відповідальне поводження з ТВП. Так, цього року будемо впроваджувати методику роздільного збору сміття. Для цих цілей закуплено 3 контейнери для збору ТВП зі скла і 2 контейнери для ПЕТ-пляшок. Попит на вже розсортовані відходи є. Але без підтримки населення ці ініціативи приречені на невдачу.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (13.01.2017) | Автор:

Переглядів: 118 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus