Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

КП «Пирятинський водоканал» обслуговуватиме і жителів Тарасівки

У середу, 23 листопада, відбулася сімнадцята позачергова сесія міської ради сьомого скликання.
Відповідно до прийнятого в ході зібрання рішення, депутати підтримали ініціативу міського голови Олексія Рябоконя щодо співробітництва територіальних громад Пирятинської міської ради та Тарасівської сільської ради в частині спільного фінансування (утримання) КП «Пирятинський міський водоканал» з метою належного водопостачання села Тарасівки. Як проінформував заступник міського голови Максим Варава, ініціатором договору про співробітництво громад стала саме Тарасівська сільська рада, а сільський голова Сергій Савченко повідомив присутніх, що Тарасівка зацікавлена і в подальшій співпраці саме з Пирятинською ОТГ, а жителі села в разі можливості хотіли б, аби їхнє село навіть увійшло до складу Пирятинської об’єднаної територіальної громади. Окрім цього, депутати рішенням сесії надали дозвіл КП «Пирятинський міський водоканал» на створення виробничого підрозділу в Тарасівці.
Відповідно до прийнятого в ході сесії рішення вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Пирятинської міської ради на 2017 рік затверджена у розмірі 25 грн. на день. 60% суми – батьківська плата, 40% - кошти міської ради (для міських закладів) та 40% - батьківська плата і 60% - кошти міської ради – для закладів, розташованих у сільській місцевості. Окрім цього, рішенням сесії звільнено від сплати за харчування дітей батьків або осіб, що їх заміняють у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму; які є опікунами та виховують у сім’ях дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Безкоштовним харчуванням також буде забезпечено дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, та дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Їх харчування здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади. На 50% зменшено розмір плати для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей.
Окрім цього, рішенням сесії було надано дозволи на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі громадянам та затверджено технічні документації із землеустрою.
Вів засідання сесії міський голова Олексій Рябоконь.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 84 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus