Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ліцеїсти перемагають на районних та обласних олімпіадах і конкурсах


Першочерговим критерієм роботи будь-якого навчального закладу є якість тих знань, які отримують учні, навчаючись у ньому.
Свідченням високого рівня Пирятинського ліцею – закладу, який знаний далеко за межами нашого краю, є високі досягнення у різних галузях науки, його випускників.

Про результативність роботи педагогів закладу в напрямку розвитку обдарованих дітей свідчать результати участі ліцеїстів в учнівських олімпіадах, наукових конференціях, конкурсах, інтелектуальних іграх і спортивних змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, де учні Пирятинського ліцею стабільно посідають високі місця.

Цього навчального року 40 учнів 3-4-х класів взяли участь у шкільних олімпіадах з математики і української мови, 291 учень 5-11-х класів - у першому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Переможці шкільного етапу захищали честь закладу на районних олімпіадах, де ліцеїсти отримали 75 перемог, з них перших місць – 35, других – 20, третіх – 20.
Для участі в обласному етапі олімпіад була сформована команда з 38 учнів, з яких чотири виявили бажання випробувати свої сили за власний кошт. У результаті участі в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад ліцеїсти здобули 12 призових місць (6 – других та 6 – третіх), 3 учні посіли четверті місця. Лілія Кійко, здобувши друге місце в обласній олімпіаді з математики, буде брати участь у Всеукраїнському етапі олімпіади.
Показником рівня інтелектуального розвитку дітей є результативна участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Найбільш популярними напрямами серед учнівської молоді є наукові секції відділень математики, мовознавства, біології, техніки. Дев’ять науково-дослідницьких робіт цього року було представлено до участі у другому етапі конкурсу. Серед них 5 робіт були відзначені журі й учні здобули призові місця. Максим Кійко, здобувши друге місце в обласному етапі конкурсу, запрошений до участі в третьому етапі конкурсу, захищати честь Полтавської області.
Ну і, звісно, досягти таких вагомих результатів талановитим дітям було б складно без щоденної клопіткої праці їх наставників-вчителів, які у своїй щоденній праці вкладають душу у своїх вихованців. Свідчення цього – у словах їх учнів:
Юрій Береговий, 9 клас, друге місце на обласному етапі олімпіади з математики:
- Мені дуже подобається ця наука, тому вільний час, як це не дивно звучить, я проводжу, розв’язуючи рівняння чи задачі. Дуже вдячний своєму педагогу Марії Філімоновій та директору школи Вірі Хропко за те, що повірили в мене, незважаючи на те, що на районному етапі я посів друге місце. Думаю, що я їх не підвів. А з Марією Олександрівною хоч і працюємо лише перший рік, але знайшли спільну мову.
Софія Петровська, учениця 10-А класу, другі місця на олімпіаді з математики та конкурсі МАН:
- Полюбила математику відтоді, коли викладати у нашому класі її почала Алла Оганезова. Цього року вперше посіла призове місце на обласному рівні, досі були лише успіхи на районних олімпіадах. І подальше своє життя планую пов’язати саме з цією наукою.
Ірина ҐУДЗЬ, 11-А клас, третє місце на олімпіаді з математики:
- Математика – точна наука, яка у житті допомагає у прийнятті виважених та обдуманих рішень, тому планую в подальшому не поривати зв’язок з нею. От і зараз готуюся складати ЗНО і з математики, і з фізики.
Анастасія ЮНАК, 10-А клас, третє місце на конкурсі робіт МАН з англійської мови:
- Навчаючись у класі математичного профілю, поряд із точними науками люблю іноземну мову. Цього року вперше брала участь у конкурсі МАН і відразу посіла призове місце. Такого результату вдалося досягти завдяки роботі з Тетяною Алєксєєнко, яка вкладає у своїх учнів і максимум знань, і часточку душевного тепла.
Даша МІЩЕНКО, 11-А клас, третє місце в конкурсі робіт МАН:
- З 9 класу почала займатися технічними науками. Працюю під керівництвом Сергія Вольвача. До речі, я друга в його учительській кар’єрі дівчина (перша була його донька), яка так детально займається вивченням «не дівчачої» науки. Зазвичай такі речі цікавлять лише хлопців. А мені дуже подобається.
Аліна СІРЕНКО, 10-Е клас, третє місце в конкурсі МАН з географії:
- У своїй науковій роботі я досліджувала демографічну ситуацію в Пирятинському районі за період з 2008 по 2016 роки. Роботу по дослідженню населення Пирятинського краю планую продовжити і далі. Зокрема, найближчим часом буду вивчати етнічний склад населення нашого району.
Владислав ОНІСІМОВ, 9-В клас, третє місце на обласному етапі олімпіади з хімії:
- Хімія – наука цікава, поєднує в собі елементи і математики, і біології. Тому вивчати її і легко, і корисно, а при бажанні можна почерпнути багато цікавої інформації і в позаурочний час.
Максим КІЙКО, 11-А клас, друге місце в обласному конкурсі МАН з технічних наук, стипендіат Пирятинської міської ради:
- Нині я готуюся до участі у всеукраїнському етапі конкурсу МАН. Уже кілька років цікавлюся технічними науками, інформаційними технологіями. Науковою діяльністю планую займатися і далі, після закінчення школи.
Про свою роботу з дітьми, зокрема, і з тими, хто представляє наш район на обласних олімпіадах, розповіла і молодий педагог Марія ФІЛІМОНОВА:
- Цього року я досить багато часу присвятила роботі з дітками, які брали участь в районних та обласних олімпіадах з математики. Троє моїх вихованців цього року поїхали на область, Юрій Береговий став другим, а Софія Комендант – четвертою в області. Такі результати радують. Хочу відзначити, що математика – це чуттєва наука, яку дано відчувати не всім. Дітей, які її відчувають, мало, але якщо віднаходиш таку дитину, з нею приємно і цікаво працювати.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора та надані адміністрацією ліцею

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.03.2017) | Автор:

Переглядів: 166 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus