Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Малий бізнес сплатив до районного бюджету 5,3 млн. гривень податків

Як відомо, малий бізнес – це основа економіки будь-якої розвинутої держави. Про те, скільки зареєстровано приватних підприємців у нашому районі, ми запитали у начальника відділу з питань надання адміністративних послуг та підприємництва РДА Галини Конопліч. Вона повідомила наступне:
- Станом на 1 липня 2016 року в районі зареєстровано 1132 суб’єкти господарювання, з них: фізичних – 965 осіб, юридичних – 167. У минулому році в районі було зареєстровано 103 фізичні особи та 18 юридичних осіб. У 2016 році зареєстровано 55 фізичних та 6 юридичних осіб. Станом на 1 липня 2016 року до бюджету району від діяльності малого підприємництва надійшло 5,3 мільйона гривень, що становить 123% до плану.
За словами Г. Конопліч, мале підприємництво на сьогодні залишається найбільш об`ємним сектором ринкової економіки. Загальна кількість суб’єктів господарювання становить 1132 – це 15% від кількості працездатного населення. У структурі підприємництва продовжують відбуватися якісні зміни за рахунок вибуття з ринку осіб, не здатних на рівних конкурувати, і входження бізнес-діячів, спрямованих на досягнення більших результатів.
Також поступово заповнюються ніші нових напрямків діяльності, а саме: бухгалтерський облік, консалтинг, послуг з ремонту, медичних послуг та огородництва. Крім цього, нові види послуг жителям Пирятинщини надають такі підприємці як О. Свириденко, А. Вірченко та В. Комендант.
Варто відзначити людей, які вже давно займаються бізнесом і для яких підприємництво стало сімейною справою. Це – сім’ї Немийнога, Цілуйко, Чепур та Стельмах. За словами Г. Конопліч, найбільш добропорядними у сплаті податків та в створенню нових робочих місць є такі фізичні особи-підприємці як О. Маслак, Г. Горбачова та О. Кукса. Також приємною новиною є те, що наших підприємців відзначають на рівні області – подяку від облдержадміністрації нещодавно отримала Лариса Немийнога.
Світлана ДОВГЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.09.2016) | Автор:

Переглядів: 64 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus