Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міська рада виділила близько 200 тис. грн. на відеокамери

У середу, 9 листопада, відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.
Депутати заслухали та взяли до відома звіт начальника Пирятинського відділення поліції Головного управління Національної поліції в області Олексія Возного про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності відділення поліції на території об’єднаної громади за 9 місяців 2016 року. За словами доповідача, за звітний період зареєстровано 341 (2015 р. – 397) кримінальне правопорушення, у тому числі тяжких та особливо тяжких - 84 (2015 р. – 102). Зокрема, за 9 місяців зареєстровано 194 крадіжки, 17 випадків шахрайства, 9 – порушення Правил дорожнього руху. За цей період, за словами О. Возного, зареєстровано 8 наркозлочинів, з яких 7 – по Пирятину, 1 – у Верхоярівці, всі вони розкриті. Протягом звітного періоду на території населених пунктів ОТГ скоєно по 2 грабежі та розбійні напади, задокументовано 3 факти незаконного зберігання вогнепальної зброї. Окрім цього, за 9 місяців 2016 року спостерігається зростання кількості незаконних заволодінь транспортними засобами на 12,5% (9 проти 8), крадіжок - на 57% (194 проти 77), вчинення злочинів в умовах вулиці - на 22,2% (80 проти 65), у нетверезому стані - на 51% (12 проти 5), вчинення злочинів неповнолітніми - на 15% (3 проти 2) та особами, що раніше скоювали злочини, - на 15,5% (8 проти 6).
Під час обговорення виступу присутніми в залі було порушено ряд проблем. Серед них – про гральний бізнес, про цілодобовий продаж алкогольних напоїв у торгових об’єктах, розташованих в районі АС-1, що відбувається всупереч рішенню виконкому міської ради. У результаті дискусії було прийнято рішення про необхідність відновлення проведення вечірніх рейдів працівників правоохоронних органів із залученням депутатів і членів виконавчого комітету міської ради для забезпечення правопорядку на вулицях міста. Окрім того, депутати вирішили направити листи до Головного управління Національної поліції у Полтавській області стосовно припинення протиправної діяльності у сфері грального бізнесу, що здійснюється у місті Пирятині, та стосовно збільшення чисельності штатних працівників Пирятинського відділення поліції для укомплектування патрульної служби.
Відповідним рішенням сесії також було затверджено Програму взаємодії з правоохоронними органами, відповідно до якої з бюджету міської об’єднаної територіальної громади виділено 199 тисяч гривень для придбання камер відеоспостереження. Де конкретно будуть встановлені камери, - визначить робоча група з числа працівників виконкому міської ради та правоохоронців. Рішення робочої групи буде узгоджено з головами постійних комісій міської ради.
У ході сесійного засідання депутати заслухали та затвердили низку цільових програм, серед яких – Програма закріплення спеціалістів медичної галузі в селах Пирятинської ОТГ, Програма обладнання вузлами обліку теплової енергії житлового фонду Пирятина на 2016 рік, Програми розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації Пирятинської ОТГ та інші. Відповідно до останньої, з бюджету міської об’єднаної територіальної громади на умовах співфінансування з двома сільськими радами виділено 40 тисяч гривень для  участі в обласному конкурсі, який проводиться з метою розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації на теренах Полтавщини. Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку з обласного бюджету для придбання сільськогосподарської техніки - трактора. Члени обслуговуючого кооперативу – кілька пирятинців-учасників АТО.
Рішенням сесії затверджено Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Пирятинської міської ОТГ. Відповідно до прийнятого документу, вже з 1 грудня поточного року міською радою будуть прийматися проектні пропозиції, фінансування і реалізація яких здійснюватиметься у 2017 році. Окрім цього, в ході сесії було внесено зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади, розглянуто ряд земельних питань. Підтримавши зміни та доповнення до міської цільової Програми підтримки Пирятинського районного військового комісаріату, тим самим було виділено 75 тисяч гривень на співфінансування реконструкції системи газопостачання та теплогенераторної у закладі.
Під час сесійного засідання депутат Олексій Михайлюк порушив питання щодо відшкодування коштів за придбане житло дружині загиблого військовослужбовця Олександра Шляхтича. У результаті тривалої дискусії було прийнято рішення запропонувати п’ятьом депутатам обласної ради, якими у цьому скликанні представлена Пирятинщина, ініціювати розгляд цього питання на сесії обласної ради, адже схожа ситуація склалася ще в кількох родинах по області. Зі свого боку міська рада – депутати та міський голова Олексій Рябоконь, висловили готовність виділити кошти з міського бюджету та взяти дольову участь у відшкодуванні витрат на придбання житла родині загиблого учасника АТО спільно з обласною радою. У випадку, якщо питання не вирішиться на обласному рівні, шляхи виходу зі складної для родини ситуації міська рада шукатиме на місці.
Вів сесійне засідання міський голова Олексій Рябоконь. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Іван Близнюк.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 43 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus