Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На благоустрій сіл району - 3367,9 тис. грн.

3 листопада відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
Перед початком зібрання голова райдержадміністрації Олег Куча та голова районної ради Сергій Пазюк вручили подяки від військової частини, яка отримувала допомогу від пирятинців, волонтерам району та небайдужим людям, які допомагають українській армії у цей нелегкий час. Подяки отримали волонтер Валентина Крагель, завідуюча Малютинською сільською бібліотекою Надія Михолат, приватний підприємець Юрій Нічик, колективи Березоворудського аграрного технікуму та Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Основне питання порядку денного – про стан використання коштів на розвиток сільської інфраструктури, детально проінформував з якого в.о. завідувача сектором містобудування, архітектури та ЖКГ РДА В’ячеслав Кобзєв. Зокрема, він повідомив, що на території сільських рад налічується 23 ФАПи та 6 амбулаторій, на поточний ремонт яких протягом року використано 137,5 тис. грн. Зокрема, за рахунок бюджету Каплинцівської сільради проведено реконструкцію опалення у закладі, Білоцерківської – замінено вікна, двері, виконано облицювання гіпсокартоном на 55 тис. грн., Вікторійської – проведено ремонт та придбано медикаменти на суму 20 тис. грн., Великокручанської - у с. Повстин на суму 21 тис. грн.. замінено вікна, двері, та проведено ремонт покрівлі. У районі функціонує 12 загальноосвітніх закладів та 1 НВК. Серед зробленого у цих закладах , 126 тис. грн. витрачено на ремонт покрівлі Великокручанської школи, у Теплівській за 35 тис. грн. придбано будматеріали та проведено ремонт тепломережі. Із 21 ДНЗ відремонтовано 5 на загальну суму 247,3 тис. грн. На ремонти 25-ти клубних закладів використано близько 2 млн. грн. На даний час триває ремонт Вікторійського Будинку культури, вже освоєно 1,17 млн. грн. До кінця року планується будівництво шатрового даху у Прихідьківському сільському клубі на суму 513 тис. грн.
Великий обсяг робіт виконано по ремонту дорожнього покриття у селах району. Всього з початку року відремонтовано 9239 кв.м. дорожнього покриття на загальну суму 1854,1 тис. грн. У мережі вуличного освітлення сільськими радами вкладено 1465 тис. грн. (Каплинцівська, Березоворудська, Харківецька, Вікторійська, Давидівська).
Начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко повідомила, що на благоустрій сільських населених пунктів виділено 3367,9 тис. грн. До районного бюджету на розвиток сільської інфраструктури та проведення інших видатків передано 1744,6 тис. грн.
Про хід виконання Програми розвитку туризму на 2013-2017 роки доповіла завідувач сектору культури та туризму РДА Наталія Литвиненко. В результаті обговорення цього питання голова райдержадміністрації Олег Куча наголосив, що робота над популяризацією туристичної галузі на Пирятинщині повинна бути активізована. Зокрема, він доручив спеціалістам сектору культури та туризму створити відповідні сторінки у соцмережах, з яких би потенційні туристи могли дізнаватися про можливості відпочинку в нашому районі.
В результаті розгляду питань було дано відповідні доручення голови райдержадміністрації.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (10.11.2016) | Автор:

Переглядів: 91 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus