Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На Пирятинщині відзначили День місцевого самоврядування


5 грудня у великій залі адмінбудинку відбулися урочистості за нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнароного дня волонтера.
З вітальними промовами до військових, волонтерів та всіх присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, заступник голови райдержадміністрації Ольга Яременко, секретар міської ради Тетяна Чайка, районний військовий комісар Олександр Грицун, керівник штабу волонтерського руху Пирятинщини Світлана Німець, голова районної організації ветеранів Богдан Дубецький, директор волонтерського центру «Пенсіонер» Валентина Димова.

Грамотою райдержадміністрації за вагомий особистий внесок в захист державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджено Андрія Биха; грамоту РДА за старанність, зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України отримав Станіслав Томко; грамоти РДА за громадську ініціативу, активну волонтерську діяльність, допомогу захисникам України та з нагоди Міжнародного дня волонтера отримали Валентина Димова, Олег Щегельський, Олег Скочко.
Грамоту районної ради за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Збройних Сил України вручили Михайлові Заїці; грамотами райради за волонтерську ініціативу, активну громадську позицію і підтримку Української армії матеріально-технічними засобами для якісного виконання бойових завдань у зоні проведення АТО та з нагоди Дня волонтера нагороджено Олександра Куксу і Анатолія Максима; грамоту райради за багаторічну участь у волонтерському русі, особистий внесок у героїко-патріотичне виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та з нагоди Дня волонтера отримав Василь Миленко; грамоту райради за старанність, ініціативу, зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України вручили Марині Наріманідзе.
Грамотами міської ради з нагоди Дня Збройних Сил України відзначили Миколу Яременка та Юрія Радченка, з нагоди Міжнародного дня волонтера - Миколу Натяглого, Андрія Сімонова, Ніну Оверченко.
Відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» посмертно передали родинам загиблих воїнів Віталія Білька, Бориса Козака, Андрія Конопльова, Івана Олійника, Олександра Шляхтича, вручено - Олександрові Грицуну, Олександрові Войтенку, Олександрові Ральченку, Анатолію Грінченку, Василю Кабушці. Військовий комісар О. Грицун нагородив грамотами Костянтина Наріманідзе, Миколу Бульду, Василя Войпанюка, Сергія Зайченка, Тетяну Буру, Ігоря Пшиченка, Андрія Чунадру, Світлану Німець. Було оголошено подяку А. Грінченку, А. Багрію, О. Сердюку, Л. Скочку, Р. Кузьменку, О. Войтенку, В. Шкляренку, В. Махну, В. Кабушці, С. Новіковій, О. Буцю, К. Берліновій, Ю. Іценко, Н. Тимченко, Л.Ястребі, О.Пронтенко, І. Рвачу.
Шкільні волонтерські загони представили звіти своєї діяльності й отримали цінні подарунки.
Святковий настрій подарували виконавці-аматори: солісти, вокальні й танцювальні колективи.
Ольга ЛАСА. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (07.12.2017) | Автор:

Переглядів: 60 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus