Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На стаціонарне відділення терцентру у Вишневому район отримав 735 тисяч гривень


21 листопада відбулося пленарне засідання тринадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання.
На початку зібрання голова районної ради Сергій Пазюк ознайомив присутніх із постановою районної виборчої комісії від 25.10.2016 року «Про визнання обраним та реєстрацію депутата Пирятинської районної ради сьомого скликання від ВО «Свобода» наступного за черговістю депутата від ВО «Свобода» на підставі заяви Віталія Бабака про складання своїх повноважень депутата районної ради. Тож депутатом районної ради став Владислав Близнюк.
У ході сесійного засідання депутати ухвалили рішення про прийняття приміщення та майна колишньої дільничної лікарні села Вишневе у спільну власність територіальних громад Пирятинського району та передали його в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району. Прийняття такого рішення обумовлено тим, що район отримав субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в обсязі 735 тисяч гривень, які буде спрямовано на модернізацію відділення стаціонарного догляду для тимчасового проживання громадян Пирятинського району у Вишневому. Окрім цієї субвенції, до показників районного бюджету внесено зміни у зв’язку з отриманням іншої субвенції від об’єднаної територіальної громади на реконструкцію системи газопостачання та теплогенераторної Пирятинського районного військового комісаріату, на створення кооперативу та інше і отриманням субвенції від Вікторійської сільської ради на придбання електрокардіографа для потреб сільського медзакладу.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Куча, депутати обласної ради Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 59 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 2.0/1 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus