Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На варті закону


1 грудня в Україні відзначається День працівників прокуратури.
Відповідно до штатного розпису, в Пирятинському відділі Лубенської місцевої прокуратури працює 9 осіб. Це – заступник керівника Лубенської місцевої прокуратури Олександр Пожаров, начальник Пирятинського відділу Ніна Алещенко, прокурори прокуратури Станіслав Погребський, Олена Олійник, спеціаліст Клавдія Скрибантович, техпрацівник Надія Сидоренко та водій Руслан Гудзь. Дві посади прокурорів відділу на сьогодні залишаються вакантними. Нещодавно пройшов конкурс на заміщення цих посад і наразі очікується призначення нових працівників.
Реформи, які сьогодні відбуваються в країні, внесли корективи в роботу й цієї структури. За словами заступника керівника Лубенської місцевої прокуратури Олександра Пожарова, прокуратура на сьогодні здійснює: підтримання публічного обвинувачення в суді; організацію і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, вирішення, відповідно до закону, інших питань під час кримінального провадження, нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку; представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом. Разом з цим, за словами О. Пожарова, прокуратура продовжує виконувати відповідно до чинних законів функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, - до набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.
З початку року до Пирятинського відділу Лубенської місцевої прокуратури надійшло 144 звернення від жителів міста і району. На особистому прийомі О. Пожаровим прийнято 62 особи.
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (02.12.2016) | Автор:

Переглядів: 99 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus