Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На виконкомі міської ради обговорювали питання збору твердих побутових відходів на території ОТГ


15 серпня відбулося засідання виконкому міської ради, на якому розглядалося питання про стан виконання заходів щодо організації системи збору твердих побутових відходів на території Пирятинської об’єднаної територіальної громади.
Під час розгляду цього питання заступник міського голови Максим Варава проінформував присутніх про ті заходи, які були здійснені в цьому напрямку, починаючи з 2012 року. Адже це питання у 2012 році виносилося на обговорення громади, в результаті чого було окреслено план дій стосовно вирішення проблеми збору сміттяі на території міста Пирятина. За словами М. Варави, за цей період придбано сміттєвози, впорядковано територію міського сміттєзвалища, придбано контейнери для сміття та облаштовано для них майданчики. Також постійно проводиться робота по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території ОТГ, екологопросвітницька робота у дитсадках тощо. І на сьогодні, за його словами, вже робляться перші кроки щодо роздільного збирання сміття.
Проте, незважаючи на ці заходи, біля контейнерів у місті збирається купа сміття й до міської ради надходять звернення від депутатів щодо неналежного санітарного стану в Пирятині. Саме для цього на засідання, окрім членів виконкому та депутатів, були запрошені представники громади, які три роки тому брали участь в обговоренні шляхів вирішення даної проблеми. Присутні заслухали звіт директора КП «Каштан» Віталія Скочка, який, зокрема, повідомив, що половина жителів приватного сектора відмовляється сплачувати за послуги з вивезення сміття. Ця послуга на сьогодні коштує 6 гривень 45 копійок із розрахунку на одну особу. Міський голова Олексій Рябоконь, у свою чергу, зауважив, що потрібно працювати з людьми й роз’яснювати їм, що контейнери призначені для збору твердих побутових відходів, а не для іншого сміття, яке виносять на майданчики мешканці міста.
У результаті обговорення було визначено декілька напрямків, на яких потрібно посилити роботу. Це – вивезення сміття за встановленим графіком; роз’яснювальна робота серед населення стосовно цивілізованого користування сміттєвими контейнерами; створення робочої групи з числа депутатів міської ради, членів виконкому, квартальних та працівників КП «Каштан», яка буде займатися роз’яснювальною роботою стосовно необхідності укладення договорів на сплату послуги з вивезення твердих побутових відходів. Також члени виконкому вирішили, що пріоритетними для проведення ремонту дороги (асфальтування) чи облаштування нічного вуличного освітлення необхідно обирати саме ті вулиці, де жителями стовідсотково сплачуються кошти за збір та вивезення сміття. 
Світлана ДОВГЕНКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (18.08.2016) | Автор:

Переглядів: 106 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus