Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На заняттях – не навчила, а вдома навчу?..

Нещодавно на адресу «Пирятинських вістей» надійшов лист такого змісту:
«Доброго дня, редакціє газети «Пирятинські вісті»! Пишуть вам жителі села Вікторія. Звертаємося до вас з приводу ситуації, що склалася з вихователькою нашого сільського дитсадка, яка у себе вдома проводить платні заняття для дітей, проводити які вона не має права. У садочку вона дітей не навчає, а щоб не вередували, вмикає їм телевізор. Натомість агітує батьків приводити дітей на платні уроки. Одна година занять коштує 50 гривень, за тиждень треба проводити три заняття, тобто в місяць це коштуватиме 600 гривень. Курс занять – дев’ять місяців, а загальна сума за курс підготовки до школи – 5400 грн. Це – великі кошти, навіть у Пирятині подібні заняття коштують 30 гривень за годину. Ця вихователька навчає майже всіх дітей, які наступного року йтимуть до 1 класу. А до тих дітей, батьки яких не мають змоги оплачувати заняття, вона ставиться зверхньо.
Ми всі просимо допомогти розібратися в даній ситуації і припинити викачування грошей у батьків. Оскільки знаємо, що на діяльність, за яку платять гроші, треба мати відповідні дозвільні документи, яких у неї немає.
Вікторійська сільська громада».
Від редакції: з етичних міркувань ми не вказуємо прізвище та ім’я виховательки, про яку йде мова у листі, хоча ця інформація там вказана.
З проханням прокоментувати цю ситуацію, підтвердити чи спростувати написане, ми звернулися до сільського голови Наталії ПАЗЮК. Вона повідомила, що подібних скарг до неї не надходило, але в той же час наголосила, що розбереться в даній ситуації відразу ж. Через деякий час Наталія Юріївна зателефонувала та повідомила, що після нашої розмови зустрілася із завідуючою сільським дитсадком та обговорили проблему. Та їй повідомила, що з подібними зауваженнями до неї зверталися батьки вихованців дитсадка і тому вона вже проводила відповідну роботу з цією вихователькою. Судячи з того, що нарікання від батьків продовжуються й далі, як кажуть, не допомогло…
- Я завжди прагну чути проблеми своєї громади і допомагати у їх вирішенні. Мені завжди хочеться у будь-якій ситуації знаходити компромісні рішення. Таким чином ми вирішували ситуацію із вартістю харчування у дитсадку: збирали батьків, обговорювали ціну, щоб вона була прийнятною для всіх, а вже потім приймали рішення. Думаю, якби батьки відразу звернулися з цією проблемою до мене, ми б спільно вирішували її раніше, - наголосила Н. Пазюк.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (27.01.2017) | Автор:

Переглядів: 91 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus