Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Надбавку за престижність - повернути

21 квітня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.
До уваги депутатів було представлено інформацію про використання освітньої субвенції та коштів бюджету міської ОТГ на галузь освіти у І кварталі 2017 року. Депутати детально ознайомилися з обсягами запланованих та використаних коштів. Потім перейшли до розгляду листа Пирятинської районної профспілки працівників освіти і науки України щодо збереження надбавки за престижність педагогічної праці. Це питання викликало бурхливе обговорення, а подекуди - і обурення депутатів. За словами голови бюджетної комісії Владислава Йощенка, для нього стало несподіванкою, що надбавка за престижність педагогічним працівникам з січня 2016 року не виплачується у зв’язку з незабезпеченістю галузі, в той час, коли вихователям ДНЗ надбавка за престижність виплачується. Звідки така несправедливість та чому депутатам не була озвучена потреба в коштах на престижність вчителям, коли приймалося рішення про виплату престижності вихователям ДНЗ, - цікавилася і депутат міської ради Раїса Андрейщук. В результаті тривалого обговорення бюджетна комісія рекомендувала фінансовому управлінню міської ради знайти можливість встановити надбавки за престижність праці педагогічним працівникам у розмірі 5%, наприклад, за рахунок економії на вакантних місцях методкабінету, таку ж надбавку встановити тренерам Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи, а шкільним бібліотекарям встановити надбавку до заробітної плати в розмірі 10%. Нарахувати надбавки, починаючи з січня 2017 року.
Не менш бурхливо обговорювали депутати і пропозицію краєзнавців облаштувати філію Пирятинського краєзнавчого музею у будівлі, розташованій на території школи №4 по вул. Соборна, 38. Приміщення давно не використовується і знаходиться в поганому стані. Ще декілька років і воно не підлягатиме ремонту. Звернення до міської ради подав депутат районної ради Єгор Киричевський. За його словами, розміщення в цій будівлі фондів музею буде виграшним рішенням для школи, адже учні матимуть прекрасну локацію для вивчення крайової історії. Місто матиме на центральній вулиці привабливий туристичний об’єкт, з якого починатиметься знайомство з Пирятином будь-якої екскурсії чи делегації. Та й містяни частіше оглядатимуть музейні експозиції, якщо вони знаходитимуться в такому зручному місці. Після наведених аргументів депутати вирішили провести спільне виїзне засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту і з питань планування, фінансів, бюджету соціально-економічного розвитку та підприємництва.
Депутати розглянули ще кілька питань порядку денного, листів та звернень щодо надання дозволу на розробку програм, виділення коштів на усунення наслідків пожежі, компенсацію пільгових залізничних перевезень тощо.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 117 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus