Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Напружена підготовка до сесії міської ради


21 березня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та екології.
Депутати почали роботу комісії з розгляду колективного звернення фізичних осіб-підприємців щодо демонтажу тимчасової споруди по вул. Європейська, 163-А, а саме - кіоску, власником якого було ТОВ «Лукулл». За результатами виїзних комісій було встановлено, що тимчасова споруда розташована з порушеннями норм безпеки дорожнього руху (займає частину тротуару), протипожежних розривів (знаходиться надто близько до інших торгових об’єктів). Щоб прийняти остаточне рішення, депутати вирішили направити запити про наявність порушень до РВ ГУНП та РС ДСНС, а вже на основі отриманих відповідей підготувати проект рішення.
Обговорюючи проект рішення про заходи виконавчого комітету Пирятинської міської ради у сфері містобудівної діяльності на 2017 рік, голова постійної комісії Василь Войпанюк зазначив, що робота міськради у сфері містобудування ведеться дещо хаотично, відсутнє належне планування із визначенням конкретних завдань, термінів виконання та відповідальних за виконання. Також вказав на недоліки в роботі працівників міської ради, які, на його думку, недостатньо ретельно готуються до засідань комісій та надають не всі документи, затребувані ним заздалегідь. До того ж, належним чином не проводиться узгодження переліку питань порядку денного засідання постійної комісії з її головою. Член виконкому міськради Віктор Бугайов зауважив, що виконком не ознайомлений з планом заходів у сфері містобудівної діяльності на 2017 рік, тому запропонував повернути дане питання на розгляд виконкому. Таке рішення і було прийнято членами постійної комісії.
Не погодили члени постійної комісії також і рішення про будівництво автомобільного газозаправочного пункту (АГЗП) в с. Могилівщина. Всі норми потенційним забудовником дотримані, він зобов’язується розробити Генплан населеного пункту, в перспективі - створення 16-ти робочих місць, наповнення бюджету, в тому числі й податку з реалізації підакцизних товарів. Та усі ці аргументи не переконали депутатів, зокрема, Олександр Жайворонок зазначив, що в результаті будівництва АГЗП сусідні земельні ділянки втратять свою інвестиційну привабливість та просто знеціняться. До слова, власником однієї з цих ділянок є сам О. Жайворонок. Питання будівництва АГЗП зняли для доопрацювання.
Розглянули також звернення В. Бугайова, що стосувалося зауваження до пропозиції затвердити будівництво насосної станції для здійснення водовідводу на території міської школи №4, адже, на його думку, на даній ділянці можливо відводити стічні води самопливом. Віктор Бугайов зауважив, що міська рада повинна зобов’язати КП «Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди» представити альтернативний варіант, адже він може виявитися вдвічі дешевшим.
Депутати не закрили засідання, розглянувши лише половину з 12-ти питань порядку денного.
Олена КОЛІНЬКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (23.03.2017) | Автор:

Переглядів: 55 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus