Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас читають у колективах


Вікторія - село, де живуть не лише читачі «Пирятинських вістей», а й наші дописувачі, люди, які звертаються до районки зі своїми питаннями, діляться з нами своїми проблемами. Одні з найактивніших у цьому плані - учасниці клубу за інтересами «Диво», більшість з яких є нашими постійними передплатниками.
Функціонує клуб не так давно - від часу його створення минуло близько шести років. Об’єднала активних вікторійських жіночок, передусім, любов до вишивки. Але, як показав час, спільним для всіх учасниць виявився той факт, що кожна з учасниць клубу - жінка з активною життєвою позицією. Саме на них нині тримається культурно-мистецьке життя у селі. Біля витоків створення клубу стояли Наталія Колібаба, Катерина Кошлаченко, Ольга Щипайло, Лідія Михайленко, Наталія Пазюк та нині вже покійні Любов Мотузка й Ольга Черкасова. Зараз учасниць - значно більше.
Як все починалося - нам розповідає учасниця клубу, нині очільниця сільської громади - сільський голова Наталія Пазюк:
- У наших жіночок виникла ідея - вишити рушник єднання села, який став оберегом Вікторії. Першими взялися до справи Ольга Щипайло та Любов Мотузка, за ними - інші сільські майстрині вишивки. Розмаїття узорів на рушнику - вражає: і дерево життя, і традиційні українські мотиви. А в центрі рушника - символ нашої Вікторії: півник і курочка. Тепер цей рушник є дійсно оберегом нашого села, на всі великі свята ми його виносимо, демонструємо гостям, - розповідає Н. Пазюк. - Зважаючи на постійну зайнятість на роботі, останнім часом не завжди вдається знайти вільний час для зустрічі в колі одноклубниць. Але саме вони для мене, як для очільника громади, є тим активом, на який я завжди можу розраховувати. Саме учасниці «Дива» були ініціаторами збору допомоги в АТО, збору коштів на лікування нашого пораненого земляка Олексія Замірка, а вишивки учасниць колективу постійно презентують наше село на різноманітних районних заходах.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (08.06.2017) | Автор:

Переглядів: 89 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus