Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наскільки прозора влада в Пирятині?


Прозорість Пирятина було виміряно за методологією українського представництва міжнародної антикорупційної мережі «Transparency International». Результати дослідження оприлюднили 4 грудня у Центрі громадського діалогу.
«Тransparency International Україна» є представництвом глобальної антикорупційної мережі «Transparency International» (ТІ), що працює більш як у 100 країнах світу. Мета «ТІ Україна» - зниження рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства. У червні 2017 року представництво опублікувало результати дослідження прозорості 100 найбільших міст України. Пирятин не увійшов до цього списку міст, однак, за ініціативи громадського активіста Богдана Бондаренка, дослідження провели і в нашому місті.
Методологія оцінювання включила в себе дослідження 13-ти сфер, у яких прозорість є особливо важливою. Бали нараховувалися на основі аналізу веб-сайту міської ради, відповідей на інформаційні запити, скарг громадян, відомостей у ЗМІ, публічних документів та аналітичних висновків команди дослідників.
За прозорість місцевої влади Пирятин отримав 17 балів зі 100 можливих. Якби наше місто брало участь у рейтингу прозорості міст України, то воно б опинилося в останній десятці. Найвищий бал отримала сфера доступу та участі в Пирятині – 4,9. Також порівняно прозорою виявилася сфера землекористування – 3 бали. Решта сфер продемонстрували не надто високі бали. А 0 за прозорість отримали аж чотири сфери: комунальне майно, соціальні послуги, фінансова і матеріальна допомога та житлова політика.
Керівник напрямку «Прозорі міста» в «ТI Україна» Катерина Цибенко зазначила, що дослідження проводилося не з метою розкритикувати місцеву владу, а з бажанням допомогти, підказати, в яких напрямках треба працювати та змінюватися. Для того, щоб дослідження не було проведено заради самого дослідження, наступного року прозорість міста виміряють повторно.
Представники міської ради, присутні на презентації, активно долучилися до обговорення результатів. Заступник міського голови Ігор Шикеринець зазначив, що у дослідженні є певні неточності, з чим погодилися Б. Бондаренко та К. Цибенко. І. Шикеринець наголосив, що органи міської влади працюють над вдосконаленням своєї роботи та покращенням якості обслуговування. З цією метою вони беруть участь у різноманітних проектах та тренінгах. Заступник міського голови пообіцяв взяти до уваги зауваження експертів «ТІ Україна».
Ольга ЛАСА. Фото авт

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (07.12.2017) | Автор:

Переглядів: 48 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus