Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НОВИНИ РАЙОНУ

Міська рада надала допомогу пораненому учаснику АТО
12 серпня на засіданні комісії по попередньому розгляду матеріалів для надання разової грошової допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам прийнято рішення виділити з міського бюджету грошову допомогу в розмірі 10 000,00 грн. учасникові АТО Сергію Перепелиці, який отримав тяжке поранення під час проходження військової служби. Таку інформацію розміщено на офіційному сайті міськради.


По вулиці Архітектора Хітріна у Пирятині - новий асфальт та тротуар
Ще в кінці минулого року, як повідомляє сайт Пирятинської міської ради, було заплановано капітальний ремонт дороги по вулиці Архітектора Хітріна. На даний час підрядною організацією зроблено тротуар та завершується асфальтування проїжджої частини.

Обдарованим дітям міста присудили стипендії
12 серпня відбулося засідання комісії з присудження стипендій міської ради обдарованим дітям Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. На розгляд зібрання було подано 19 кандидатур на присудження стипендій міської ради від загальноосвітніх та позашкільних закладів. Як повідомляє сайт міської ради, комісія визначилася щодо стипендіатів в номінації „Спортивна діяльність“. Учениця 11-го класу Великокручанської школи Анна Головня та учень 11-го класу Пирятинського ліцею Дмитро Бровар, спортсмени 1-го розряду, в 2016-2017 навчальному році будуть отримувати стипендію міської ради в розмірі 900 грн. на місяць за третє місце на чемпіонаті Європи з боротьби сумо. Учениця 8-го класу ліцею, спортсменка 2-го розряду Владислава Мартиненко отримуватиме стипендію в розмірі 600 грн. на місяць за третє місце на чемпіонаті України з боротьби сумо. Ще двоє учнів ліцею, вихованці ДЮСШ Владислав Проценко та Вікторія Педь отримуватимуть стипендії в розмірі 500 грн. на місяць за перше місце на чемпіонаті області зі стрибків у висоту з розбігу.
Рішенням комісії присуджено три стипендії в номінації „Освітня діяльність“. За третє місце у Всеукраїнському конкурсі Intel-Техно Україна в категорії „Комп’ютерні науки“ стипендія в розмірі 600 грн. на місяць присуджена Максиму Кійку, учню 11-го класу ліцею. За друге місце на обласній олімпіаді з фізики стипендія в розмірі 400 грн. на місяць присуджена Артуру Виповському, учню 9-го класу ліцею. За третє місце на обласній олімпіаді з фізики стипендія в розмірі 300 грн. на місяць присуджена учениці 11-го класу ліцею Ірині Гудзь.
Також три стипендії міської ради присуджено в номінації „Мистецька діяльність“. За перше місце на обласному конкурсі „Юний віртуоз Полтавщини“ стипендія в розмірі 500 грн. присуджена Катерині Яременко, за друге місце на цьому ж конкурсі стипендія в розмірі 400 грн. - Ані Титаренко. Обидві дівчинки навчаються в школі естетичного виховання. Вихованці ЦДЮТ, учениці 6-го класу міської школи № 4 Анастасії Бєловій присуджена стипендія в розмірі 400 грн. за друге місце в обласному конкурсі з образотворчого мистецтва „Барвисте перевесло“.

У Каплинцях ремонтують дороги, вуличне освітлення та заклади соціальної сфери
У Каплинцях зроблено ямковий ремонт асфальтового покриття вулиць. Роботи з асфальтування проведено за рахунок коштів по програмі, розробленій сільською радою та співфінансованій з районного бюджету. Загальна вартість робіт - 389 тис. грн., 90 тис. з яких виділено із бюджету сільської ради, 100 тис. грн. – кошти партнерів (ПАТ «Каплинцівське») та 199 тис. грн. – кошти районного бюджету. Окрім цього, за словами сільського голови Віри Шурхал, цього літа в Усівському ФАПі реконструйовано систему опалення. Загальна вартість проведення цих робіт – 41450 грн. На стадії завершення – поточний ремонт у сільському клубі в Каплинцях. Із сільського бюджету також профінансовано реконструкцію мережі вуличного освітлення по кількох вулицях у Каплинцях.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (18.08.2016) | Автор:

Переглядів: 97 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus