Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обговорили питання сфери будівництва

28 листопада відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Присутні члени комісії проголосували за винесення на сесію міської ради ряду проектів, що стосуються затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів землеустрою та технічної документації, укладення договорів оренди земельних ділянок тощо.
Окрім цього, депутати обговорили ряд суспільно важливих питань. Було зазначено, що найближчим часом буде проведено громадські слухання стосовно будівництва заводу по змішуванню мінеральних добрив. На них керівництво ТОВ «Баришівська зернова компанія» оприлюднить документацію щодо оцінки впливу на навколишнє середовище, яка розробляється інститутом при Міністерстві екології України.
Кілька тижнів тому надійшли результати перевірки будівництва у с. Могилівщина. В ході перевірки встановлено, що будівельні роботи ведуться відповідно до будівельних паспортів, виданих Пирятинською райдержадміністрацією. Дозволи видавалися на будівництво житлових будинків; порушень вимог містобудівельного законодавства не встановлено. Оскільки с. Могилівщина належить до об’єднаної територіальної громади, міська рада чекає роз’яснень від райдержадміністрації стосовно видачі дозволів.
У ході засідання голова комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Василь Войпанюк висловив зауваження стосовно того, що виконавчий комітет не бере до уваги напрацювання та рекомендації комісії. Ця заява викликала бурхливе обговорення серед інших членів комісії, які також поділяють позицію голови.
Ольга ЛАСА

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (07.12.2017) | Автор:

Переглядів: 34 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus