Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пенсіонери не залишаться без пільгового проїзду на залізниці


Наприкінці минулого тижня на залізничному вокзалі у Пирятині з’явилося оголошення, яке наробило чимало галасу серед пирятинців.
Повідомлення про те, що з 5 квітня 2017 року приміські дизель-потяги не зупинятимуться на зупинках Грабарівка, Сасинівка, Верхоярівка, Пирятин з тієї причини, що Пирятинська районна рада не уклала договір з «Укрзалізницею» про сплату коштів за пільговий контингент, не залишило байдужими навіть тих, хто тим дизелем, а тим паче до вище перерахованих станцій, зроду-віку не їздив…
Кілька звернень з цього приводу надійшло і до «Пирятинських вістей». Зокрема, на електронну пошту редакції ми отримали такий лист:
«Доброго дня, шановна редакціє!
Пропоную на сторінках газети порушити тему, яка, на мою думку, не залишить байдужими багатьох пирятинців та жителів району. В приміщенні пирятинського залізничного вокзалу висить оголошення про те, що з 5 квітня 2017 року приміські дизель-потяги не зупинятимуться на зупинках Грабарівка, Сасинівка, Верхоярівка, Пирятин з тієї причини, що Пирятинська районна рада не уклала договір з «Укрзалізницею» про сплату коштів за пільговий контингент. Дуже б хотілося знати, з якої причини районна рада не уклала цей договір, цим самим спричинивши таку ситуацію? І чи збираються її виправляти, повернувши людям можливість вільно користуватися цим видом транспорту, так, як це було уже протягом багатьох десятиліть?
Л. ПРАВДІНА»
Залишити без уваги дані звернення ми не могли. За коментарем звернулися до голови районної ради Сергія ПАЗЮКА, адже в оголошенні вказується на «недопрацювання» саме очолюваної ним районної ради. Ось, що він повідомив:
- Як представники влади ми не можемо лишити у складній, а може, навіть безвихідній ситуації людей, для яких залізниця – чи не єдиний доступний вид транспорту. Тому осторонь проблеми стоять не можемо і шукаємо шляхи виходу з неї. Робимо це спільно з сільськими головами Сасинівської, Давидівської та Грабарівської сільських рад, жителі населених пунктів яких найбільше користуються залізницею й інтереси яких прямо зачіпатиме відсутність зупинок, зазначених в оголошеннях. Також до співпраці залучатимемо і керівництво міської ради, адже проблема стосується і жителів населених пунктів ОТГ. Ми зустрічалися з начальником управління соціального захисту РДА Володимиром Гудзем. Спеціалісти управління на даний час готують зміни до Програми соціального захисту населення, де буде прописано співфінансування пільгового перевезення пасажирів з бюджетів різних рівнів: районного, об’єднаної територіальної громади, сільських. Але зі свого боку ми будемо вимагати контролю над кількістю пільговиків, які скористалися послугами залізничного транспорту. Ми маємо право і повинні знати, куди йтимуть наші гроші.
Наостанок хочу запевнити жителів Пирятинщини: ситуація - під контролем і ми не допустимо того, аби люди залишилися без цього важливого виду транспорту, яким, безумовно, є залізниця.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (30.03.2017) | Автор:

Переглядів: 144 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus