Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підготовка до чергової сесії райради


23 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. В результаті кількагодинного засідання було напрацьовано конкретні пропозиції по розподілу вільного залишку бюджетних коштів, які будуть затверджені на сесійному засіданні 3 березня.
На початку зібрання було розглянуто ряд листів, які надійшли до районної ради. Кілька з них стосуються передачі субвенцій з сільських бюджетів до районного на організацію безкоштовного харчування учнів сільських шкіл, на покращення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров’я.
Традиційно вже бурхливе та тривале обговорення викликало питання щодо додаткового виділення фінансових ресурсів у зв’язку з недофінансуванням медичної галузі у 2017 році. Головний лікар ЦРЛ Олександр Гаркавенко під час свого виступу з цього питання наголосив, що лікарня гостро потребує не лише виділення коштів на покриття витрат по заробітній платі персоналу, а й вкладення грошей у розвиток – закупівлю обладнання, інвентарю, виділення коштів на покриття поточних проблем, які виникають у ході роботи закладу. Без цих капіталовкладень робота лікарні буде під знаком питання, адже, аби конкурувати з іншими лікувальними закладами, матеріальну базу ЦРЛ треба підтримувати.
В ході зібрання депутати детально обговорили програми, які виносяться на затвердження сесії. Зважаючи на обмежений фінансовий ресурс районного бюджету, який є на момент проведення сесії, більшість програм довелося відкоригувати, виділивши на їх фінансування суми частково, деякі програми погоджено без фінансування.
Крім програм, депутати заслухали та погодили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, план роботи Пирятинської районної ради на 2017 рік, питання зняття з контролю районних програм, затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району, результати реалізації проектів районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Пирятинського району в 2016 році.
У роботі комісій взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, голова райдержадміністрації Олег Куча, депутат обласної ради Олександр Гаркавенко.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (03.03.2017) | Автор:

Переглядів: 60 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus