Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підприємствами харчової промисловості району за 8 місяців вироблено продукції на суму 563,9 млн. грн.


Харчова промисловість займає провідне місце в структурі промислового комплексу Пирятинщини. На неї припадає близько 90% всіх вироблених промисловістю товарів у районі. Напередодні професійного свята працівників цієї галузі, яке вони відзначатимуть 16 жовтня, ми поспілкувалися з начальником відділу економіки РДА Володимиром ПЕТРИКОМ.
- Володимире Олександровичу, назвіть основні підприємства харчової промисловості, які працюють у районі.
- В даній галузі в районі розташовані виробництва 8-ми основних крупних підприємств: АТ „Пирятинський сирзавод“ (сири і молочна продукція), ТОВ „Пирятинський делікатес“ (заморожені м’ясні і макаронні напівфабрикати), ТОВ „Малдс Груп“ (м`ясо птиці), філія ПАТ „ДПЗКУ „Пирятинський КХП“ (в цілому - борошно, макарони, наразі лише надають послуги зі зберігання зерна), ТОВ „Сільськогосподарське підприємство „Пирятинський комбікормовий завод“ (виробництво борошна, комбікормів, круп, наразі лише зберігання зерна), ТОВ „Агрокон“ та ТОВ „Пирятинагроконсерв“ (обоє виробництво консервації в цьому році тимчасово призупинили, в наступному планують відновити), ТОВ „Лукулл-2“ (саме не працює, здає в оренду виробничі потужності ТОВ „Атлан“, що виробляє м’ясо). Лише на цих підприємствах працює понад 1300 осіб, а середня заробітна плата становить понад 3000 грн. Крім крупних підприємств, у районі також діє ряд дрібних виробників харчових продуктів – ТОВ „Екопрод Груп“ (консервація), ФОП Максим А.І. (виробництво м’яса в Гурбинцях), ПП Пшеничний П.В. (хлібобулочні вироби) та інші.
- Скільки продукції вони виробляють?
- Загалом за 8 місяців 2016 року підприємствами харчової промисловості вироблено продукції на суму 563,9 млн. грн. Це - на 45,1% більше за минулорічні показники. Асортимент продукції, що виробляється, досить широкий. Зокрема, у 2016 році вже вироблено твердих сирів – 2296 тонн, плавлених сирів – 1605 т, сироватки сухої – 3652 т, молока пастеризованого – 448 т, кисломолочної продукції – 518 т, молоковмісних продуктів (це ті, що не з натурального молока виготовляють, а з сухого тощо) – 2360 т, м’яса птиці – 193 т, м’ясних напівфабрикатів – 411,6 т, виробів макаронних з начинкою (млинчики з грибами тощо) – 1709,2 т, олія – 38 т, борошно – 87 т, макарони – 36 т.
- Чи нарощують підприємства обсяги свого виробництва?
- Обсяги виробництва майже всіх позицій з року в рік зростають. Винятком є виробництво твердих сирів, яке після заборони ввозу в Росію уже третій рік поспіль падає і за цей час скоротилося вдвічі. Підприємства постійно працюють над розширенням виробництва та пристосуванням до потреб ринку. Так, АТ „Пирятинський сирзавод“ у травні 2016 року введено в експлуатацію дільницю по виготовленню сухих молокопродуктів вартістю близько 7-ми млн. грн. Це призвело до різкого зростання виробництва сироватки сухої – на 25% більше проти минулого року.
- Яка якість продуктів, що виробляються на Пирятинщині?
- Продукція підприємств повністю сертифікована та відповідає вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2008, ІSО 22000:2005 та ISO 1402:2000. Підприємства активно працюють над налагодженням збуту продукції закордон. Зокрема, і ТОВ „Пирятинський делікатес“, і АТ „Пирятинський сирзавод“ мають дозволи на експорт до Молдови та намагаються налагодити його на Близький Схід, середню Азію та Китай.
Розмову вела
Світлана ДОВГЕНКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (13.10.2016) | Автор:

Переглядів: 108 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus