Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підвальне приміщення обігріває вулицю?


Днями до редакції газети «Пирятинські вісті» надійшов лист від мешканця будинку №66-Б, що по вулиці Європейській у Пирятині:

«Підвальне приміщення будинку 66-Б, що знаходиться по вул. Європейська, обігріває вулицю. Вікна закриті лише решітками з арматури і тепло «вилітає» на вулицю, а лічильник тепла рахує…
Вікна в під’їздах засклені зі шматочків скла, а де і фанеркою. І це вже не перший рік. Ось так «економиться» тепло і газ, які тепер такі дорогі.


У цьому будинку знаходиться магазин «Єлизавета», керує яким Василь Войпанюк, він же - депутат міської ради, голова постійної комісії з містобудування, будівництва, земельних відносин та екології (депутатська група «Трудовий порядок»).
Ось такий порядок у будинку по вул. Європейська, 66-Б. Деякі вікна закладені у півцеглини. А в підвальному приміщенні знаходяться труби, які гріють вулицю, а мешканці будинку платять.
Так хто буде закривати ті вікна?
В. Стригунівський, військовий пенсіонер».
Журналісти «Пирятинських вістей» побували за цією адресою та переконалися, що майже всі вікна у підвалі - без скла, а в під’їздах деякі закриті фанерою та іншими підручними засобами.
Оскільки цей будинок обслуговується КП «Каштан», ми зв’язалися з директором цього комунального підприємства Віталієм СКОЧКОМ й повідомили йому про дану ситуацію. Він запевнив, що направить туди працівників, які виконають необхідні роботи.
Також за коментарем з цього приводу ми звернулися до депутата міської ради Василя ВОЙПАНЮКА й отримали таку відповідь:
- Для того, щоб в будинку 66-Б були комфортні умови для проживання, жителі повинні максимально включитися в роботу й створити для себе цей комфорт. Цього року в бюджеті закладено значні кошти на підтримку ОСББ. Хто має наміри створити такі об’єднання, - бажано це зробити до кінця року. Крім цього, я є депутатом даного округу, маю перелік проблемних питань та докладу максимум зусиль, щоб вони були внесені до Програми розвитку міста на 2017 рік.

Нагадаємо, в Україні сьогодні йде активне реформування житлового фонду. На сьогодні практикою доведено, що найбільш ефективним способом утримання і обслуговування житла є ОСББ. Адже жителі будинків, де не створено таких об’єднань, часто не задоволені рівнем обслуговування, яке здійснюють комунальні підприємства. У Пирятині декілька будинків вже мають об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Їх мешканці хочуть жити в добре впорядкованому домі та якісно утримувати спільне майно. Решта ж жителів багатоквартирних будинків ніяк не зважаться самостійно вирішувати свої проблеми.
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (10.11.2016) | Автор:

Переглядів: 85 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus