Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пирятин – з Генпланом


24 січня відбулася тридцять четверта сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання. Депутати розглянули та прийняли рішення з 68-ми питань порядку денного.
На початку засідання виконуючий обов’язки міського голови Ігор Шикеринець проінформував присутніх про роботу виконавчих органів міської ради у міжсесійний період. В ході обговорення його звіту депутат Олексй Хоменко порушив питання про те, коли нарешті буде завершено ремонтні роботи у басейні Пирятинського ліцею, та висловив незадоволення, що процес підготовки об’єкта до експлуатації триває довго. З цього приводу заступник міського голови Раїса Андрейщук відзначила, що на даний час роботи на об’єкті ведуться активно, проведено запуск об’єкта в тестовому режимі, аби виявити недоліки в його роботі перед початком експлуатації. Також проведено роботу з персоналом, який буде працювати на об’єкті. Зараз триває процес облаштування басейну меблями, зокрема, до 20 лютого постачальник зобов’язався виготовити шафи для роздягальні. Наразі є сподівання, що об’єкт запрацює вже найближчим часом.
Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Розпочалося засідання з питання про дострокове припинення повноважень депутата Раїси Андрейщук, яка з грудня минулого року призначена заступником міського голови.
Одне з найважливіших питань порядку денного - затвердження Генерального плану розвитку Пирятина. Документ, який був затверджений в ході сесії, - надзвичайно важливий для подальшого розвитку міста, адже чинне законодавство без Генплану не дозволяє проводити будівельні роботи в населеному пункті. Тож рішення про його затвердження було прийнято одноголосно.
Оскільки роботі сесії передувала клопітка та напружена робота постійних депутатських комісій, в ході яких було детально опрацьовано питання, винесені на розгляд сесії, тому рішення депутати приймали швидко та оперативно. Величезний блок питань порядку денного сесії стосувався затвердження звітів про надходження та використання бюджетних коштів на виконання Програм у 2017 році. Всі вони здобули одноголосну підтримку депутатського загалу.
Окрім цього, в ході пленарного засідання було прийнято ряд програм на поточний рік. Серед них - Програма розвитку лідерського руху в м. Пирятин „Творимо себе – творимо країну“, Програма оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, Програма зайнятості населення та інші. Найдовше та найгостріше депутати дискутували в ході обговорення Програми висвітлення діяльності Пирятинської міської ради в засобах масової інформації на 2018 рік. Зокрема, більшість народних обранців виступила проти того, аби до Програми було включено інформаційний бюлетень, який міська рада планувала видавати та розповсюджувати щомісячно. В результаті Програму було прийнято з урахуванням пропозицій депутатів по виключенню бюлетеня із заходів.
Окрім цього, в ході сесії було прийнято ряд питань з урегулювання земельних відносин, затверджено розпорядження міського голови, прийняті у міжсесійний період.
Вела засідання секретар міської ради Тетяна Чайка.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2018) | Автор:

Переглядів: 53 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus