Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пирятинщина отримала кошти на ремонт басейну в ліцеї, реконструкцію закладів освіти та культури у селах

Отримання субвенції з державного бюджету в обсязі 2504400 гривень стало основною причиною скликання одинадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яка відбулася 30 серпня.
Окрім вище названої субвенції, депутати районної ради прийняли також медичну субвенцію від міської об’єднаної територіальної громади в сумі 32500 грн. та іншу субвенцію від Харківецького бюджету в сумі 310 тис. грн. Прийняті з держбюджету кошти направлені на такі цілі: на фінансування робіт по реконструкції будівлі Березоворудської школи (влаштування шатрового даху, теплова модернізація фасаду школи) - 277100 грн., на капітальний ремонт будівлі Великокручанської школи – 126600 грн., на реконструкцію Вишневецької школи – 190 тис. грн. Окрім цього, рішенням сесії об’єднаній територіальній громаді передано міжбюджетний трансферт отриманої субвенції з держбюджету на реконструкцію басейну Пирятинського ліцею – 1504100 грн. та Дейманівській сільській раді – на реконструкцію будівлі Прихідьківського сільського клубу – 406600 грн.
У ході сесійного засідання депутати також внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради від 04.08.2016 року «Про участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних  громад Полтавської області у 2016 році», збільшивши частку співфінансування з районного бюджету до 210 тис. грн.
Відповідно до прийнятого рішення сесії, вирішено укласти договір про співпрацю між районною радою, ЦРЛ та ТОВ «Наше тепло», відповідно до якого у райлікарні буде впроваджуватися альтернативний вид опалення – встановлено котельні на пілетах, що дозволить економити бюджетні кошти. Відповідно, центральній районній лікарні також було надано дозвіл на передачу в оренду приміщень для розміщення котельні на альтернативному паливі.
Наостанок депутати затвердили перелік соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  району. 
У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова райдержадміністрації Олег Куча. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.
Людмила ВОЛИК

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (15.09.2016) | Автор:

Переглядів: 43 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus