Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пирятинська громада отримала кошти з Держбюджету на опорну школу


Пирятинській об’єднаній територіальній громаді з Державного бюджету виділено 4,536 млн. грн. додаткової субвенції на розвиток освітньої галузі. У зв’язку з цим 16 грудня відбулося засідання 18-ї позачергової сесії міської ради.

Депутати затвердили наступний розподіл використання коштів субвенції: 139,2 тис. грн. спрямують на оплату праці педагогічним працівникам, 4 396,8 тис. грн. заплановано використати на оснащення кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, комп’ютерних комплексів з мультимедійними засобами навчання та впровадження енергозберігаючих технологій в опорній школі. До речі, лише 4-м громадам Полтавщини було виділено кошти на опорну школу. 19 грудня комісія з проведення конкурсу на кращий проект опорної школи визначила утворити опорну школу на базі міської школи №6 з філією на базі Олександрівської сільської школи.
Депутати внесли й інші зміни до бюджету. Зокрема, 336,4 тис. грн., заощаджених при реалізації проектів покращення інфраструктури населених пунктів ОТГ, спрямовано на капітальний ремонт вулиці Калинова в Калиновому Мості.

Також на засіданні обговорювали лист Полтавської облради, в якому депутати обласної ради схвалили пропозицію Пирятинської міської ради та погодили співфінансування компенсації за самостійно придбане житло родині загиблого учасника АТО Олександра Шляхтича з розрахунку: 50% - кошти обласного бюджету, 50% - кошти бюджету ОТГ. Депутати міської ради запланували виділити свою частину компенсації в сумі 112,0 тис. грн. при розподілі вільного залишку, орієнтовно в березні 2017 року.
Крім того, низку зауважень до роботи КП „Каштан“ депутати міськради висловили директору підприємства Віталію Скочку. Зокрема, незадовільно оцінили очистку доріг та тротуарів населених пунктів об’єднаної територіальної громади від снігу. Міський голова Олексій Рябоконь зауважив, що погані результати роботи підприємства – персональна відповідальність керівника. Депутати поставили вимогу В. Скочку належним чином організувати роботу працівників комунального підприємства та забезпечити вчасне посипання піскосумішшю тротуарів і доріг, в першу чергу - біля об’єктів соціальної сфери.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (23.12.2016) | Автор:

Переглядів: 81 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus