Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Пирятинські вісті» - найулюбленіша газета пирятинців

Цього місяця розпочалася передплата на друковані засоби масової інформації на наступний рік. А отже, вже зараз пирятинці – всі, хто любить та читає наше видання, мають змогу оформити передплату на «Пирятинські вісті» на 2017 рік.
Та для того, аби чисельність наших читачів постійно збільшувалася, ми прагнемо дослухатися до думки людей, змінюватися, ставати цікавішими та кращими.
Чи подобається наша газета пирятинцям та що б наші читачі хотіли змінити в ній, - тема опитування, яке ми провели днями.


Ольга ПОРОЛО:
- Наша сім`я передплачує «Пирятинські вісті» дуже давно. З нетерпінням чекаємо кожен номер газети, перечитуємо. Приємно, що останнім часом газета стала більш змістовною, наповненою, почитати є що на будь-який смак. Подобаються різноманітні рецепти, поради, звісно, розгадуємо сканворд та кросворд. Думаю, колектив рухається у потрібному напрямку і якщо так буде і далі, то «Пирятинські вісті» ставатимуть ще кращими.

Любов ДЕМЕНТІЙ:
- «Пирятинські вісті» читаю постійно. Газета подобається: і новини з життя району, і поради. Слідкую за несприятливими днями – теж щомісяця в газеті про них пишуть.

Олександр ЄФИМЕНКО:
- Газета особисто мені дуже подобається. Вважаю, що у ній є все необхідне для того, аби бути корисною та цікавою для жителів району. Маю тільки одне прохання: хотілося б, аби побільше було на сторінках газети інформації про кримінальну ситуацію в районі, про вчинення правопорушень та про покарання винних у цій ситуації. А так - успіхів трудовому колективу, наснаги у такій потрібній людям роботі.


Леся ТРУС:
- Уже два роки наша родина передплачує «Пирятинські вісті». До цього газету постійно купували, а потім вирішили оформити передплату. Мені подобається газета – отримавши свіжий номер, і про події в районі дізнаємося, і поради та рецепти хороші можна почитати, і оголошення. Газета різностороння, тому – ідеальний варіант для тих, хто хоче обрати одне видання для своєї сім`ї.

Валерій ГРУДАКОВ:
- «Пирятинські вісті» - хороша газета. Мені та моїм близьким подобається. Міняти в ній нічого не треба, лише тримати підняту високо планку на належному рівні.


Ганна ПРИХОДЬКО:
- Я - давній шанувальник «Пирятинських вістей» - не пропускаю жодного номера. Газету постійно купую, але з наступного року думаю передплатити. У кіоску, де постійно купую «Пирятинські вісті», продавчиня вже знає, що мені - мою улюблену «зелену», - на інші й не дивлюся. Цікавими та корисними є всі матеріали – люблю тематичні сторінки з порадами, надруковані рецепти завжди випробовую на власній кухні. Ваша газета мені близька ще й тому, що колись давно я працювала у Пирятинській друкарні, а на той час наша районка друкувалася саме там. Тому ця «кухня» мені близька.


Лілія КОЛОДЯЖНА:
- Газету купую та читаю постійно. Подобається вона мені дуже. Єдине прохання: хотілося б, щоб більше матеріалів публікували для молодшого покоління та розповідали про наших дітей, молодь, про їхні здобутки, проблеми.


Людмила БУТЕНКО:
- «Пирятинські вісті» читаю постійно. Працюю продавцем у магазині «Візит», де продається і наша районка. Тому отримуємо її чи не найраніше від інших читачів. Газета хороша, цікава. Весь колектив магазину, де я працюю, її любить і читачі теж, бо швидко розкуповують.

Від редакції: З відповідей опитаних зрозуміло, що «Пирятинські вісті» - газета, яку пирятинці читають та люблять. Ми ж зі свого боку прагнемо зробити так, щоб вона ставала цікавішою для кожного, хто візьме її в руки. Тому, наші шановні читачі, надсилайте нам свої пропозиції, телефонуйте (2-04-70) і розповідайте, якими б ви хотіли бачити ваші «Пирятинські вісті».
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (29.09.2016) | Автор:

Переглядів: 163 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus