Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Пирятинські вісті» - основне джерело інформації про життя району

У наш час, коли Інтернет все більше входить у життя, а телебачення пропонує різножанрові програми на будь-який вік та смак, все частіше говорять про те, що паперові газети відходять у минуле. Ми вирішили зламати цей стереотип, в крайньому разі у плані медіапростору Пирятинщини, поцікавившись у перехожих, яке джерело інформації про життя району для них є найоптимальнішим та найцікавішим. Почуте приємно вразило.
Ніна МУЗИЧЕНКО, с. Верхоярівка:

- Протягом 24-х років я живу на Пирятинщині і весь цей час передплачую «Пирятинські вісті». Для мене в цій газеті є все, що потрібно. Газета наповнена цікавою та корисною інформацією – у ній і про події з життя району, і про цікавих людей, які проживають у нас на Пирятинщині, і про те, що у світі відбувається. Так само подобаються поради, тематичні сторінки та багато іншого. Газета стає все кращою, наповненішою. Мені, як постійному передплатнику, приємно, що побільшало сторінок – є що почитати. Хотілося б лише, щоб менше проблем було з доставкою – у нас у Верхоярівці зараз немає листоноші, мушу вже два тижні забирати газету на пошті у Пирятині. Це, звісно, незручно, особливо для пенсіонерів. А так мені газети вистачає, щоб знати, чим живе Пирятинщина.
Володимир ГРОМІК:

- Цікавим та змістовним джерелом інформації про життя міста та району протягом тривалого часу для мене є наша районна газета. «Пирятинські вісті» виписую протягом багатьох років і з них і дізнаюся, що і де сталося, хто народився, хто помер. Окрім цього, з газети можна дізнатися ще багато цікавого та корисного.
Віктор, 45 років:
- Я читаю та дивлюся багато джерел інформації, в тому числі й районного рівня. І газети постійно купую, і телебачення дивлюся, і в Інтернеті переглядаю багато ресурсів. Сказати однозначно, що щось подобається, а щось – категорично ні, – не можу. З упевненістю сказати можу лише одне – інформаційний простір нашого району достатньо заповнений.
Альона ПАЩИНА:

- На мою думку, газета як джерело інформації – найоптимальніший варіант: ти не прив’язаний ні до часу (читаєш, коли тобі зручно), ні до місця – телевізора чи комп’ютера. Протягом багатьох років я читаю «Пирятинські вісті» - спочатку купувала, тепер от, уже кілька років, передплачую. Подобається те, що тут розповідається про людей, які поруч. Кілька разів навіть фото моїх дітей було надруковано. Це приємно. Вважаю, що ця газета цікава та доступна будь-кому з пирятинців.
Олександр КАЛЬНИЦЬКИЙ:

- Не завжди є час сидіти біля телевізора або комп’ютера, а знати, що і де відбувається, в тому числі і в місті, хочеться. Тому в цьому плані газету вважаю найзручнішою та найнаповненішою. Дуже подобаються «Пирятинські вісті», бо в цій газеті найбільша кількість реклами та оголошень, у порівнянні з іншими районними ЗМІ.
Валентина ЧОБІТЬКО:

- Я дивлюся і місцевий телеканал, і читаю місцеву пресу. Кожні по-своєму хороші та цікаві. Якщо говорити про газету «Пирятинські вісті», то мені вона надзвичайно подобається. У цієї газети добра енергетика, складається враження, що робиться з душею і думкою про людей. Розхвалювати її змістове наповнення не буду, адже про кількість її шанувальників говорить тираж, який, наскільки мені відомо, чи не найбільший в області, у порівнянні з іншими районними газетами.
Ірина КОВАЛЬ:
- Не дуже цікавлюся життям району, бо живу в Пирятині недавно. Постійно купую «Пирятинські вісті» - там багато оголошень. Тож, коли шукала квартиру, звикла переглядати цю газету. Мені її достатньо. Іншими ЗМІ не цікавлюся. Можливо, з часом, коли більше обживуся в місті, матиму більше уявлення про інші засоби масової інформації.
Опитування провела Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (10.11.2016) | Автор:

Переглядів: 129 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus