Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Пирятинські вісті» та ТОВ «Видавництво «Миргород» - співпраця, яка дає хороший результат


Невід’ємною складовою видавництва будь-якої газети є співпраця з друкарнею, від якості роботи якої, по суті, і залежить якість кінцевого продукту роботи редакційного колективу – газети.
Співпраця «Пирятинських вістей» з ТОВ «Видавництво «Миргород» розпочалася відносно недавно – з 2011 року. Але задоволені нею і «Пирятинські вісті», адже якість друку у видавництві – на належному рівні, а працівники друкарні настільки відповідально ставляться до своєї справи, що іноді навіть можуть добачити помилку, яку не побачили ми під час підготовки та верстки матеріалу. Задоволені співпрацею з «Пирятинськими вістями» й у видавництві, адже газета має значний тираж, який протягом останнього часу навіть збільшився. А це означає, що видавництво має стабільну роботу і впевненість у завтрашньому дні.
Процес друку газетних сторінок, за словами працівників друкарні, - справа нескладна. Вдаватися в подробиці та термінологію не будемо, але відкриємо завісу перед нашими читачами: як же з’являються на світ газетні сторінки, які ви, дорогі наші читачі, кожного тижня тримаєте в руках.
Після того, як газета повністю зверстана у редакції «Пирятинських вістей», ми відправляємо електронні версії сторінок на «електронку» видавництва. Після їх отримання над ними починають «чаклувати» спеціалісти друкарні. Зв’язок підтримуємо через головного інженера друкарні Івана Сопенка. Саме він після того, як комп`ютерник видавництва отримав електронні версії сторінок, ретельно проглядає їх, оцінює, чи ми ніде не впіймали «гаву», не пропустили «поломані» шрифти, неякісні фото. Далі ці макети роздруковують на спеціальні плівки, на основі яких виготовляють форми для друку, які і встановлюють у друкарську машину, яка за невеликий проміжок часу і видає кінцевий результат – свіжий номер «Пирятинських вістей».
Нині на підприємстві працює 15 осіб. Всі вони, за словами директора Ігоря Глобіна, - сумлінні та досвідчені працівники, ентузіасти своєї справи.
- Більшість членів колективу працюють на підприємстві не один десяток років. Нові у цій справі люди - це я і ще кілька осіб, решта мають за плечима неоціненний багаж знань, умінь, досвіду. Мені приємно було прийти у цей колектив, де кожен – на своєму місці, не треба нікому нічого пояснювати. Я сам вчуся у них, черпаю їх неоціненний досвід, - розповідає керівник. – Окрім цього, хочу відзначити, що люди йдуть на роботу не просто заробляти гроші, а переживають за кінцевий результат своєї роботи.
Видавництво постійно співпрацює з дев’ятьма редакціями районних газет, окрім цього, чотири видання друкуються періодично. Окрім газет, підприємство надає послуги по виготовленню книг, бюлетенів, флаєрів тощо. Іншими словами, друкують всю поліграфічну продукцію, окрім великих рекламних банерів.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора та надане ТОВ «Видавництво «Миргород»

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 27 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus