Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді – один рік


11 листопада в Центрі громадського діалогу відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу. Перший рік життя Пирятинської об’єднаної територіальної громади, здобутки та перспективи – саме ця тема стала предметом обговорення під час зустрічі.
День проведення засідання Клубу виявився символічним, оскільки рівно за рік до цього, 11 листопада 2015 року, відбулася перша сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання, яка визнала повноваження депутатів міської ради та міського голови, - на цьому наголосила у вітальному слові експерт проекту, керуюча справами виконкому міської ради Лариса Кочур.
Міський голова Олексій Рябоконь у ході зустрічі проінформував присутніх про те, яким для Пирятинської ОТГ виявився перший рік роботи. Зокрема, у своєму виступі він розповів, що громада ОТГ після об’єднання отримала можливість додаткових джерел фінансування, серед яких - кошти Державного фонду регіонального розвитку - 2 016 300 грн.; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - 2 189 300 грн.; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток - 1 504 100 грн.; співфінансування Проекту GIZ для облаштування ЦНАПу - 1 390 214 грн.; Проекту GIZ “Створення моделі управління старостатів у с. Калинів Міст та Олександрівка” – 140 000 грн. За рік функціонування ОТГ у населених пунктах, які увійшли до її складу, вдалося провести чимало робіт для покращення умов проживання населення. Зокрема, проведено реконструкцію вуличного освітлення у селі Олександрівка протяжністю 4,5 км, де встановлено 59 ліхтарів; у Верхоярівці – 2 км, 29 ліхтарів. Реконструкцію мережі вуличного освітлення проведено і на шести міських вулицях, протяжність мережі – 5,3 км, встановлено 74 ліхтарі. У звітному періоді проведено капітальний ремонт покрівель 4-х багатоповерхових житлових будинків на загальну суму 624 тис. грн. Великий обсяг робіт виконано по ДНЗ «Берізка», де проведено капітальний ремонт та відкрито нову групу. Загальний обсяг капіталовкладень - 1244,662 тис. грн. Проведено капітальний ремонт даху покрівлі школи №4 на загальну суму 700 тис. грн. Розпочато будівництво спортмайданчиків зі штучним покриттям та освітленням у міських школах №6 та №1. Загальний обсяг фінансування робіт: з бюджету міської ОТГ - 820000 грн. та 480000 грн. для будівництва основи під  штучне покриття, освітлення та огорожі. Крім того, для настилу покриття на майданчиках буде використано 17000 євро з обласного бюджету. Також проведено значний обсяг робіт по ремонту асфальтного покриття вулиць - капітальний ремонт проведено на 6,5 тис. кв. м, вартість – 2,7 млн. грн., поточний ремонт – на 12 тис. кв. м, вартість – 3,5 млн. грн.
Про реалізацію повноважень Пирятинської ОТГ у галузі освіти проінформувала начальник міського відділу освіти Наталія Шерзой. Серед першочергових завдань, які перед собою ставить відділ освіти міськради, є збереження початкової школи в Олександрівці з можливістю подальшого перетворення її у НВК, відкриття початкової школи у Калиновому Мості. Окрім цього, вона повідомила, що днями міська рада пройшла тендер на закупівлю шкільного автобуса, який здійснюватиме підвіз дітей ОТГ. Загальна вартість придбання транспортного засобу – 1,420 мільйона гривень.
Під час проведення другої частини зібрання учасники засідання працювали у фокус-групах, кожна з яких отримала своє завдання: сформулювати перешкоди розвитку Пирятинської ОТГ, пріоритетні напрямки її розвитку та  функції старост в селах Пирятинської ОТГ. Лідери фокус-груп представили свої напрацювання, які  були доповнені додатковими пропозиціями щодо подальших дій міської влади та подальшого розвитку Пирятинської ОТГ.
Людмила ВОЛИК. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (25.11.2016) | Автор:

Переглядів: 113 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus