Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пляжі - готові, а ти?


Зовсім скоро стартує період літнього відпочинку, а отже, - відпочинку біля водойм. Більшість пирятинців ще не відкривали купального сезону, але пляжі острова Масальський, Великої Кручі, Повстина, Кейбалівки та Леляків вже готові прийняти перших відчайдухів.
Минулого тижня професійні водолази комунальної установи «Рятувально-водолазної служби» Полтавської обласної ради обстежили акваторію річки Удай поблизу пляжів загального користування і надали висновок, що купатися можна. Хоча, щоб не застудитися, варто почекати теплішої погоди.

11 квітня водолази Комунальної установи «Рятувально-водолазної служби» на замовлення Пирятинської міської, Великокручанської та Сасинівської сільських рад провели обстеження дна акваторії 5-ти пляжів району: на острові Масальському, у Великій Кручі, Повстині, Кейбалівці та Леляках. Перешкод для початку купального сезону фахівці не виявили. За результатами обстеження видали паспорти підводних частин акваторії пляжів, схеми глибин пляжу, акти водолазного обстеження дна акваторії пляжів та акти усунення перешкод в акваторії місця відпочинку на воді. Серед знахідок водолазів – кілька пляшок, каміння та гілки. Присутній також пластик, але це - поправка на невихованих людей.
- Ми обстежуємо пляжі загального користування різних форм власності на території всієї області і маємо з чим порівняти. В цілому, пляжі Пирятинщини - одні з найчистіших на Полтавщині. Вода прозора, дно водойм не засмічене, приємно пірнати і плавати під водою, гарна видимість. Різноманітна підводна фауна, багато видів риб, зустрічаються щуки. Кілька років тому ми застали у вашому районі лебедів, які жили на водоймі. Цього року не бачимо (пояснюю, що ціле поселення лебедів нині живе в Дейманівці в акваторії річки Удай). Це - прекрасно, це означає, що їм тут комфортно. У вашому районі прекрасні місця відпочинку. Бережіть природу, яка вас оточує! - закликає водолаз Олексій Лисенко.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 46 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus