Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поліклініку – об’єднаній громаді?

17 січня в РДА відбулася нарада за участі голови райдержадміністрації Олега Кучі, голови районної ради Сергія Пазюка та міського голови Олексія Рябоконя з приводу роботи та утримання Центру первинної медичної допомоги.
Учасники зібрання активно обговорювали, чи варто передавати приміщення поліклінічного відділення у власність Пирятинської ОТГ. О. Куча зазначив: для того, щоб створити належні умови праці для лікарів та забезпечити якісне обслуговування пацієнтів, районній раді варто передати приміщення міській раді, а утримання закладу має бути спільним. С. Пазюк висловив побоювання, що в разі передачі ЦПМД Пирятинській ОТГ жителі сіл району можуть мати проблеми з доступом до отримання медичних послуг. О. Рябоконь наголосив на тому, що згідно законодавства об’єкти, які перебувають на території об’єднаної громади, є власністю громади, тож навіть у випадку відмови передати приміщення це питання можна вирішити в судовому порядку на користь міськради.
Головний лікар ЦПМД Ірина Дядькова проінформувала, що внаслідок медичної реформи навантаження в першу чергу йтиме на сімейних лікарів. Зникне прив’язка до місця проживання пацієнта, адже кожен укладатиме декларацію з лікарем, якому довіряє, а не до дільниці якої «приписаний». Тому хвилюватися, що мешканці району не будуть отримувати лікарські послуги, якщо поліклінічне відділення передати ОТГ, – безпідставно. І. Дядькова наголосила на тому, що приміщення ЦПМД перебувають у жахливому стані. Коштів для того, щоб забезпечити якісне медичне обслуговування, в районному бюджеті немає і не передбачається, з чим погодилася і начальник фінансового управління РДА Людмила Безушко.
Однак, після жвавої дискусії керівники міської громади та району спільного рішення так і не прийняли. Для вирішення проблеми буде знову скликано нараду, а, можливо, і не одну…
Ольга ЛАСА

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (26.01.2018) | Автор:

Переглядів: 41 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus