Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Популяризація місцевих товарів

24 травня відбулася прес-конференція першого заступника голови райдержадміністрації Владислава Гуленка з питань співпраці з місцевими підприємцями і популяризації місцевих товаровиробників.
В районі стартує проект райдержадміністрації «Місцевий підприємець». Його мета – популяризація товарів, які виробляють місцеві підприємці, розширення асортименту їхньої продукції та створення нових робочих місць. Як зазначив В. Гуленко, нині наші товаровиробники, які, власне, наповнюють бюджет податками та створюють в районі робочі місця, не витримують конкуренції великих торгових мереж. А жителі району часто не знають, що продукція місцевих підприємців нічим не поступається в якості товарам відомих торгових марок. Саме для того, щоб змінити цю ситуацію, сформувати умови для впізнаваності місцевих товарів на ринку та підтримати місцевого товаровиробника, і стартує проект «Місцевий підприємець». Проект передбачає маркування товарів місцевих товаровиробників спеціальними стікерами, розміщення реклами в районних ЗМІ та зовнішньої реклами, проведення тренінгів і семінарів для місцевих підприємців. Для реалізації заходів проекту вже прийнято відповідні програми міської ОТГ та районної ради із загальним фінансуванням на 2017 рік 30 тис. грн. Передбачено можливість збільшення фінансування за умови успішності проекту.
Отже, беручи участь у проекті «Місцевий підприємець» товаровиробники отримують безкоштовну рекламу та популяризацію їхніх товарів на теренах району. До участі в проекті запрошуються всі місцеві підприємці, які виробляють товари на території Пирятинського району.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 51 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus