Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

Автобусний маршрут по вулиці Гагаріна: бути чи не бути?
Жителів Пирятина, зокрема Завокзалля, турбує те, що вулицями Гагаріна та Київська не курсує громадський транспорт. Неодноразово про цю проблему писали і журналісти «Пирятинських вістей».
На наш офіційний запит з цього приводу відповів заступник міського голови Ігор Шикеринець:
- Стосовно відновлення руху громадського транспорту по вулицях Гагаріна та Київська повідомляємо, що виконавчим комітетом Пирятинської міської ради двічі оголошувався конкурс на визначення перевізника на міському маршруті №3 «Ринок-АС-1 (по вул. Гагаріна через вул. Київська)». Проте, конкурсних пропозицій не надав жоден перевізник, і конкурс не відбувся. Тому у зв’язку з невирішенням проблеми та з метою забезпечення населення належними послугами з пасажироперевезень виконавчий комітет продовжує розгляд питання щодо відновлення зазначеного маршруту. В міського голови відбулася робоча нарада за участі перевізників на міських діючих маршрутах та інших перевізників, які надають послуги у сфері перевезень, на якій обговорювалося вказане питання.

Розклад руху на зупинках міського транспорту
В одному з попередніх номерів газети ми друкували листа О.Середи, в якому наша читачка порушувала проблему відсутності інформації про розклад руху громадського транспорту на зупинках.
Одночасно з публікацією листа ми направили до міської ради офіційний запит з цього приводу і минулого тижня отримали відповідь за підписом заступника міського голови Ігоря Шикеринця:
- На на території населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади пасажироперевезення здійснюється лише на двох міських маршрутах загального користування: маршрут №1 – «АС-1-с. Калинів Міст» та маршрут №2 – «Ринок-АС-1 (по вул. Січових Стрільців)». На зупинках громадського транспорту були розміщені розклади руху автобусів на цих маршрутах. Приватних перевізників, які надають послуги з пасажироперевезень на вказаних маршрутах, зобов’язано на зупинках громадського транспорту відновити інформацію про розклад руху автобусів.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.03.2017) | Автор:

Переглядів: 61 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus