Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Працювала бюджетна комісія міськради


18 січня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва міської ради.
Більша частина питань, заслуханих та обговорених в ході засідання комісії (37 проектів рішень), стосувалася звітів про надходження та використання коштів на заходи програм у минулому році. Серед інших було заслухано й звіт про те, яким чином витрачали минулого року кошти на КП «Каштан». У контексті розгляду даного питання прозвучала інформація про те, що протягом останнього часу вдалося значно покращити матеріально-технічну базу підприємства – було придбано бензопили, бензокоси, два трактори, один з яких обладнаний відвалом і щіткою та призначений для розчищення тротуарів, причіп, подрібнювач гілок та відвал. Депутат Олег Куча під час обговорення наголосив, що підприємству слід подумати про необхідність придбання міні-посипача, яким би в зимовий період було зручно посипати тротуари міста піскосумішшю. Тому комісія рекомендувала підприємству визначити потреби на придбання необхідної техніки на поточний рік та відзначила ефективніше використання коштів у 2017 році, у порівнянні з попереднім. Також під час розгляду цього питання було порушено проблему необхідності боротьби з бродячими собаками на вулицях міста. Як один з допустимих шляхів позбутися безпритульних тварин депутат Олексій Хоменко запропонував промоніторити найближчі до Пирятина притулки, з якими можна було б укласти угоду на відлов собак.
Серед програм, що функціонуватимуть вже у поточному році, депутати розглянули наступні: оздоровлення і відпочинку дітей, розвитку пріоритетних видів спорту, розвитку фізичної культури і спорту ВФСТ „Колос“, розвитку лідерського руху в Пирятині, висвітлення діяльності Пирятинської міської ради в ЗМІ та інші. У контексті розгляду програм, що стосуються розвитку галузі фізичної культури та спорту, депутати відзначали необхідність більш активного розвитку волейболу. Тому директорові ДЮСШ Олександру Горбачову спільно з керівництвом ВФСТ «Колос» було рекомендовано активно зайнятися пошуком тренера з цього виду спорту для того, аби підготовку волейболістів почати з дитячого віку. Депутат Олександр Жайворонок серед іншого вніс пропозицію більш активно підтримувати пирятинських сумоїстів, які достойно представляють наш район не лише на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях.
Питання, розглянуті на комісії, плануються до розгляду на найближчому сесійному засіданні міської ради.
Вів засідання голова постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва міської ради Владислав Йощенко.
Людмила ВОЛИК.
Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (26.01.2018) | Автор:

Переглядів: 80 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus