Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Представників до Госпітальної ради від ОТГ обрано


28 квітня відбулося засідання 22-ї позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Розпочали роботу сесії з питання про делегування представників Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади до Госпітальної ради Західного госпітального округу. Питання обговорювали більше двох годин. Напередодні сесії спільне засідання постійних комісій міськради погодило винести на розгляд сесії рішення, за яким представниками до Госпітальної ради від ОТГ мали стати заступник міського голови Ігор Шикеринець та головний лікар ЦПМД Ірина Дядькова. Передбачалося, що депутати районної ради своїм рішенням делегують до тієї ж таки Госпітальної ради начальника фінансового управління РДА Людмилу Безушко та головного лікаря ЦРЛ Олександра Гаркавенка. Але сесія райради 28 квітня не відбулася – не було кворуму. Тому декілька депутатів міської ради запропонували включити О. Гаркавенка як представника ОТГ до Госпітальної ради замість І. Дядькової. Аргументом стало те, що Госпітальна рада – дорадчий орган, який утворюється для вирішення питань Госпітальних округів, що формуються в результаті реорганізації вторинної ланки в рамках реформи всієї галузі медицини. І представником від громади повинен бути очільник вторинної ланки медицини району. Депутат Олег Куча зазначив, що О. Гаркавенка обере представником районна рада, це рішення погодила президія райради, тобто голови всіх фракцій. Сесія має відбутися 4 травня. Але, відповідно до установчих документів про Госпітальну раду, органи місцевого самоврядування мали подати кандидатури своїх представників до 1 травня. Отже, не факт, що рішення районної ради від 4 травня взагалі приймуть до уваги. В результаті тривалого обговорення голосів забракло і за пропозицію представництва від ОТГ до Госпітальної ради у форматі І. Шикеринець – І. Дядькова, і за пропозицію І. Шикеринець – О. Гаркавенко. Депутат В. Йощенко запропонував варіант І. Дядькова – О. Гаркавенко. Але за таку пропозицію теж не вистачило голосів народних обранців. Такий поворот вже не на жарт обурив частину депутатів, які звинуватили свої колег в непослідовності. Пристрасті так розкипілися, що довелося робити перерву засідання, щоб емоції вляглися. Міська ОТГ могла взагалі не обрати своїх представників, ризикуючи залишити без делегатів у Госпітальній раді всі громади району – і ОТГ, і район. До слова, на засідання сесії міськради з’явилися лише 16 депутатів, тому троє обранців легко «робили погоду» на сесії (для прийняття рішення необхідно 14 голосів). Так, дійсно, вони висловлювали власну позицію, хотіли бачити в Госпітальній раді професіонала в сфері «вторинки» О. Гаркавенка. Але чому не проголосували за варіант О. Гаркавенко – І. Дядькова? Врешті-решт, терміново викликали «прогульників» і отримали більшість голосів за пропозицію делегувати до Госпітальної ради І. Шикеринця та І. Дядькову.
Крім того, під час засідання сесії депутати прийняли ряд не менш важливих рішень.
Зокрема, проголосували за додаткове 50-відсоткове відшкодування комірного сім’ям загиблих учасників АТО за період з 1 липня до 31 грудня 2016 року.
Також прийняли рішення внести зміни та доповнення до Програми соціального захисту населення на 2017 рік, передбачивши відшкодування «Укрзалізниці» перевезення пільгових категорій громадян приміськими дизель-потягами в сумі 283 тис. грн. з фінансуванням 100 тис. грн. зараз та фінансуванням залишку суми пізніше.
Крім того, внесли зміни до бюджету міської ОТГ, в тому числі, врахували фінансування виплат за престижність педагогічним працівникам ЗОШ і надбавки тренерам ДЮСШ та шкільним бібліотекарям в погоджених попередньо під час засідань комісій обсягах.
Вела засідання в. о. міського голови з питань діяльності ради Тетяна Чайка.
Олена КОЛІНЬКО. Фото автора

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.05.2017) | Автор:

Переглядів: 43 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus