Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Премії міського голови та працівників міськради: як нарахувати, коли переглядати?

31 березня відбулося перше пленарне засідання 21-ї позачергової сесії міської ради сьомого скликання. На порядку денному - ряд земельних питань, зміни до Програми діяльності міської ради, зміни до бюджету та зміни до Положення про преміювання міського голови і його заступників.
Проекти рішень питань врегулювання земельних відносин, щодо надання дозволів на розробку та затвердження громадянам технічних документацій, затвердження проектів землеустрою тощо обговорювалися на комісіях, тому були прийняті одноголосно. Без зауважень також погодили зміни стосовно встановлення податків, зокрема, єдиного податку, транспортного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Затвердили Програму взаємодії з НПП „Пирятинський“ для здійснення природоохоронних заходів, що сприяють охороні та збереженню територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
Внесли зміни до Програми діяльності Пирятинської міської ради на 2017 рік, запланувавши фінансування членських внесків ВАОМС „Асоціація міст України“, Асоціації малих міст України, Асоціації об’єднаних територіальних громад, виконавчій дирекції Асоціації міст Полтавщини в сумі 18,5 млн.  
Також внесли зміни до бюджету міської ОТГ, зумовлені прийняттям субвенцій. 500 тис. грн. міський бюджет приймає з обласного на реалізацію проекту впровадження енергоефективних заходів у ДНЗ «Сонечко». Ще 112,857 тис. грн. передає Держбюджет для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, щоб забезпечити умови інклюзивної освіти 5-ти школярам. На прохання депутатів начальник відділу освіти міської ради Микола Василенко пояснив, що із суми 112,857 тис. грн. 90,287 тис. грн. – кошти заплановані на заробітну плату з нарахуваннями педагогічним працівникам, 22,570 тис. грн. - на придбання роздаткових матеріалів (асоціативних карток тощо) та спортивного інвентарю для занять лікувальною фізкультурою (м’ячі, каремати тощо).
Погодили депутати і пропозицію ЦРЛ змінити цільове використання коштів 900,0 тис. грн., які міськрада виділила закладу на фінансування медикаментів та енергоносіїв, на фінансування поточних видатків (крім заробітної плати та нарахувань).
Питання преміювання міського голови та його заступників, а саме внесення змін до рішення другої сесії Пирятинської міської ради від 11 грудня 2015 року №34 «Про внесення змін та доповнень до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пирятинської міської ради», обговорювалося на засіданнях постійних комісій міської ради. Проект рішення, напрацьований комісіями, передбачав встановлювати розмір премії міському голові та його заступникам щорічно, а не на увесь період повноважень. В процесі обговорення міський голова Олексій Рябоконь запропонував доповнити дане рішення ще однією зміною до Положення. Вона стосується порядку нарахування премій працівникам міської ради. О. Рябоконь пояснив, що довгоочікуваний проект Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування», який би дав змогу підвищити оплату праці працівникам міської ради, після прийняття Верховною Радою був заветований Президентом України та відправлений на доопрацювання. Тому доцільно, не чекаючи ще мінімум кілька місяців до його остаточного прийняття, внести зміни в Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Пирятинської міської ради, а саме нараховувати розмір премії не від посадового окладу, а від усіх нарахувань, включаючи доплату за ранг, вислугу років та інтенсивність. Це дасть змогу підвищити заробітну плату на 1000-1500 грн. Нині працівники міської ради отримують в середньому в півтора рази менше, ніж держслужбовці та працівники органів місцевого самоврядування нашого і сусідніх районів та інших ОТГ області. Така оплата праці не відповідає покладеним обов’язкам та відповідальності, що лежить на працівниках міської ради. Більше того, вакантні посади не заповнюються через відсутність охочих працювати за таку низьку матеріальну винагороду. Депутати ж у свою чергу зазначили, що проблема недостатнього рівня оплати праці виникла ще в минулому році, тому дивно, що пропозиція змінити стан справ виникає лише під час сесійного засідання. Отже, депутати голосували за два варіанти рішення: перший – прийняти зміни щодо терміну встановлення премії голові міськради та його заступникам, другий – прийняти і зміни, щодо терміну встановлення премії голові міськради та його заступникам, і порядку нарахування премій працівникам міської ради. Жоден з варіантів не набрав потрібної кількості голосів, тому дане питання депутати вирішили детальніше вивчити під час засідання бюджетної комісії при підготовці до другого пленарного засідання.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (12.04.2017) | Автор:

Переглядів: 71 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus