Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Придбання відеокамер: свавілля чи економія?

До редакції «Пирятинських вістей» звернулися депутати міської ради О. Жайворонок та О. Хоменко, за словами яких камери відеоспостереження, які міська рада закупила в рамках Програми взаємодії з правоохоронними органами щодо профілактики злочинності на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної  громади на 2016 рік, затвердженої рішенням 16-ї сесії Пирятинської міської ради від 09.11.2016 року №270, було придбано неправомірно.
Олександр ЖАЙВОРОНОК, член постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та екології:
- В листопаді 2016 року депутати міської ради затвердили Програму взаємодії з правоохоронними органами щодо профілактики злочинності на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік з фінансуванням у розмірі 199,0 тис. грн. на встановлення системи відеоспостереження. Після затвердження програми відбулося два засідання профільних комісій міської ради, на яких депутати ознайомилися з комерційними пропозиціями ФОП Румянцев О.В. та ТОВ „НВП-СТАРКОМ“. Пропозиції включали в себе придбання 13-ти відеокамер, їх встановлення та обслуговування системи відеоспостереження. В результаті обговорень комісія рекомендувала перевірити, чи мають доступ до мережі вищевказані надавачі послуг, і звернулися з відповідним запитом до ПАТ «Полтаваобленерго». Відповідь на цей запит отримали 25.12.2016 р. А, як виявилося пізніше, відеокамери міська рада придбала 22.12.2016 р. (дата укладання договору) в ФОП Тамбієв В.А., пропозиція якого взагалі не була представлена депутатам під час засідання комісії. Щоправда, ФОП Тамбієв запропонував на суму 199,0 тис. грн. більше камер – 17 штук. Але їх об’єктив лише 4 мм, тоді як рекомендовано для здійснення зовнішнього відеоспостереження використовувати відеокамери з об’єктивом 12 мм. Залишається питанням, чи буде з цих відеокамер очікувана користь для роботи поліції, адже при збільшенні зображення може виявитися надто розмитим, щоб ідентифікувати номерний знак автомобіля чи обличчя підозрюваного.
Олексій ХОМЕНКО, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг:
- Коли на сесії голосували за фінансування програми, ми виділяли 199,0 тис. грн. на встановлення системи відеоспостереження. Підкреслюю – встановлення. І наші місцеві підприємці надали комерційні пропозиції саме таких послуг: у вказану суму входила вартість потрібних камер з 12-міліметровим об’єктивами, їх встановлення, під’єднання до мережі та обслуговування. Нас як депутатів обурило те, що міський голова, не рахуючись з думкою профільної комісії, прийняв рішення придбати відеокамери у підприємця, чия пропозиція взагалі не була представлена до розгляду. Тим більше, за договором, укладеним з цим підприємцем, міська рада просто придбала систему відеоспостереження з відеокамерами, без встановлення. І тепер ці закуплені відеокамери просто зберігаються в приміщенні міської ради. Хто і за які кошти буде їх встановлювати? До чиєї мережі вони будуть під’єднані? І коли будуть передані в користування Пирятинському відділку нацполіції?
З приводу порушених депутатами питань ми звернулися до міського голови Олексія Рябоконя з офіційним запитом і отримали наступну відповідь:
- Цінові пропозиції стосовно систем відеоспостереження підприємці надали в грудні 2016 року. Аналіз цінових пропозицій показав, що ФОП Тамбієв В.А. запропонував найкращу технічну конфігурацію системи відеоспостереження, яка включає 17 відеокамер (замість 13-ти запропонованих іншими постачальниками), 2 відеореєстратори (інші підприємці запропонували по 1) та інше обладнання для встановлення і забезпечення роботи системи.
Попередньо планувалося, що система візуального відеонагляду буде встановлюватися на існуючі мережі Інтернет-зв’язку, але провайдери відмовилися надати мережі в користування безкоштовно, як це передбачалося раніше досягнутими домовленостями.
На даний час вирішується питання щодо встановлення системи відеоспостереження у попередньо визначених місцях м. Пирятин та с. Олександрівка. Зазначені роботи не передбачають виділення додаткових бюджетних коштів.
Олена КОЛІНЬКО

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (09.02.2017) | Автор:

Переглядів: 83 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus