Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про тих, хто нині творить районну газету

Не дивлячись на солідний ювілей, газета «Пирятинські вісті» залишається молодою за духом, енергійною, з чудовою командою, здатною якісно працювати в інформаційному просторі Пирятинщини.
Наш невеличкий колектив складається лише з шести осіб – трудолюбивих, відповідальних, професійних та креативних. В інших районних виданнях працює здебільшого по 10-12 осіб. Тож кожен працівник «Пирятинських вістей» - як кажуть, «на вагу золота».
Як редактор я ціную кожного з них і вважаю, що нинішній колектив газети – це саме ті люди, з якими хочеться працювати, які здатні рухатися вперед, робити наше видання кращим і досконалішим. Творчі працівники редакції докладають усіх зусиль, шукають шляхи поліпшення змісту та дизайну газети, аби цифра тиражу «Пирятинських вістей» весь час зростала.

Людмила Волик працює в редакції «Пирятинських вістей» з 2004 року. Довгий час була заввідділом редакції, а з 2015-го – заступник редактора. За ці роки Люда стала в колективі потрібною і незамінною. Неможливо уявити нинішні «Пирятинські вісті» без її газетних матеріалів. А ще Людмила самотужки навчилася верстати газету, тож на період відпустки відповідального секретаря вона верстає сторінки, а також може підмінити будь-кого з працівників – редактора, літпрацівника, кореспондента. Володіє багатьма комп’ютерними програмами, відправляє газетні сторінки в друкарню, обслуговує сайт «Пирятинських вістей». Ініціативна, відповідальна, грамотна, ерудована, професійна…

Світлана Маслова обіймає посаду відповідального секретаря. В редакції вона вже 15-й рік. Планує кожен номер «Пирятинських вістей», приймає телефонні дзвінки від читачів, верстає газету, демонструючи свій дизайнерський смак, уміння підібрати і розташувати матеріали, фото, рамки… - тобто все, що робить наше видання привабливим і очікуваним. До того ж, Світлана Іванівна має найбільший з усіх працівників редакції життєвий досвід, всесторонньо розвинута, а спілкуватися з нею – завжди цікаво і корисно.

Олена Колінько прийшла в редакційний колектив на посаду кореспондента зовсім недавно – трішки більше півроку, але швидко ввійшла в курс справи, легко опанувала особливості журналістської праці. А матеріали її авторства мають багато позитивних відгуків від шанувальників районки та по-новому наповнили зміст нашого видання.

Відповідальною і потрібною є робота літературного працівника Ольги Білько, яка працює в редакції з 2002 року. Адже саме від її грамотності та уважності залежить те, наскільки грамотно, без помилок, друкуються в газеті всі матеріали. Крім того, Оля приймає оголошення, вітання, поминання, веде рубрики «Життя. Цифри. Реальність», «Вітаємо мам», «Ціни на базарі», набирає та вичитує тексти, править їх на комп’ютері перед відправкою в друк. Відправляє кореспонденцію, бережливо та з відповідальністю зберігає оригінали, які подаються до друку на сторінках газети.

Найдовше (з 1997 року) працює в редакції головний бухгалтер Юрій Штепа. Він досить відповідально, зі знанням бухгалтерської справи, ставиться до своїх обов’язків, з ним часто консультуються бухгалтери інших районних газет. Крім того, Юрій відповідає за роздрібну торгівлю, веде облік кадрів, всю редакційну документацію та, як єдиний чоловік у нашому колективі, вирішує різного роду господарські питання. Ми його цінуємо та поважаємо.
Вже майже 15 років ми пліч-о-пліч творимо районне видання, стали однією редакційною родиною та маємо спільну мету – робити «Пирятинські вісті» якомога професійніше, аби задовольняти читацький загал та бути на висоті в інформаційному розмаїтті сучасного життя.
З нагоди 100-річного ювілею рідної газети хочу побажати кожному з Вас, дорогі мої колеги і друзі, міцного здоров`я, благополуччя, нових звершень у Вашій відповідальній та почесній праці. Хай не згасає творчий запал і не притупляються журналістські пера, хай завжди цікавими і розмаїтими будуть Ваші життєві будні!

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (28.07.2017) | Автор:

Переглядів: 139 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus