Передплата на "Пирятинські вісті" продовжується!
 
Пошук по сайту

Меню

Останні новини

Коментарі

Товарищи, обратите внимание на номер, по которому вы звоните. Я обычный заинтере...

Вкажіть, будь-ласка, відповідно до яких Правил благоустрою (номер, дата) і яку д...

Есть у каждой женщины
Памятная дата —
В этот день ты сыну
Ж...

можно детали? Если удобно обратитесь по номеру 0662364128

Уважаемые, коммунальщики! У Вас будни, а нам каждый день праздник! Употребляя в ...

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Продовжуємо удосконалюватися, ставати кращими і професійнішими

Найбільша електронна енциклопедія «Вікіпедія» називає журналістом людину, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації. Але будь-хто, хто хоч трохи пов’язаний з медіа, підтвердить вам, що поняття «журналіст» набагато ширше за визначення «Вікіпедії».
Напередодні професійного свята журналісти районних ЗМІ розповіли, чому пов’язали своє життя із журналістикою та в чому плюси і мінуси їх професії?
Людмила Волик, заступник редактора газети «Пирятинські вісті»:

- Чотирнадцятий рік моє життя пов’язане з журналістикою – саме стільки часу я працюю в редакції газети «Пирятинські вісті». Переступаючи поріг редакції, не уявляла, що з цією справою пов’яжу все своє подальше життя. Але ця робота захопила мене настільки, що в іншій професії себе не уявляю. З упевненістю можу сказати: люблю ту справу, якою займаюся.
Плюси професії: щоденна можливість спілкувати з новими цікавими людьми, бути в курсі новин життя району.
Мінуси професії: робота фактично не залишає вільного часу - в журналіста часто немає вихідних, і навіть тоді, коли інші святкують, – журналіст працює.
Олена КОЛІНЬКО, кореспондент районної газети «Пирятинські вісті»:

- За освітою я - політолог. Зі студентської парти моє життя пов’язане з вивченням мас-медіа, інформаційних технологій та соціальних комунікацій. Тому було б дивним відмовитися від пропозиції заглянути в святая-святих ЗМІ, а тим більше - стати частиною редакційного колективу. Ще до початку роботи в газеті я розуміла, що журналіст несе місію об’єктивно інформувати людей про події, що відбуваються навколо. Як наслідок, розставляючи акценти у своїх матеріалах, має усвідомлювати свою відповідальність перед суспільством. Але я навіть не могла уявити, наскільки це складно – врахувати всі точки зору, бути неупередженим. Журналіст, як решето, – пропускає крізь себе тонни, гігабайти інформації, приємної і не дуже, відсіюючи незначне, виокремлює важливе.
Плюси: можливість бути очевидцем важливих подій.
Мінуси: робота над матеріалом не закінчується навіть уві сні.
Сергій СУХОВЕРСЬКИЙ, журналіст -ведучий «Телерадіокомпанії «Пирятин»:

- З журналістикою своє життя я пов’язав зовсім недавно. Дізнався, що місцевому телебаченню потрібні журналісти і вирішив випробувати свої сили в цій сфері. Привабила можливість реалізації творчого потенціалу.
Плюси професії: можливість спілкуватися з різними людьми, бути в курсі подій навколо; розширення кола знайомств; невпинний рух і динаміка; постійний саморозвиток і вдосконалення.
Мінуси професії: іноді важко знаходити підхід до людей, «розговорити» їх; велика кількість ідей і одночасна нестача часу.
Альона ГУЛЕНКО, редактор «Телерадіокомпанії «Пирятин»:

- Журналісти – це люди, що мають надзавдання, і навіть зі зміною виду діяльності не можуть позбутися його, - показувати людям більше! Вони бачать, як писав Олександр Довженко, «зорі в брудних калюжах» і показують їх іншим.
Я з дитинства цікавилася життям у всіляких дрібницях і різних ракурсах і любила людей так, що хотілося передати їм все прекрасне, що бачу я. Першу статтю написала про хор «Ветеран», де співав мій найкращий у світі дідусь. До речі, її було надруковано в «Пирятинських вістях».
Плюси професії: постійний креатив; спілкування; можливість подорожувати.
Мінуси професії: журналістика – робота цілодобова, не завжди високооплачувана і подекуди - небезпечна.

Джерело:

Поділитися:

Категорія: Пирятинські вісті | Додав: Ред (01.06.2017) | Автор:

Переглядів: 51 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Розробка дизайна — СтудіяWebus